jít naiDNES.cz

Návrat Dominiky Gottové: Táta mě finančně podporuje, zaplatí hotel i letenky

Karel Gott s nejstarší dcerou Dominikou Gottovou | foto: Profimedia.cz

Nejstarší dcera Karla Gotta (79) Dominika Gottová (45) konečně přiletí za svým tátou do Česka na oslavu jeho 80. narozenin. Kdo jí platí celou cestu? Přiletí i její manžel? Roztřesená žena promluvila pro Blesk o tom, jaký má vlastně vztah s tátou.

Dominika Gottová konečně dorazí do Česka, aby byla nablízku svému tátovi při jeho nedělním jubileu. Sama promluvila, kdo nákladnou cestu hradí a jestli přiletí i s nemocným manželem, finským metalistou Timem Tolkkim (52).

„Chystám se do Prahy, protože mě Kája pozval na oslavu svých narozenin, která bude s rodinou a přáteli,“ začala vyprávění pro deník Blesk dost roztřesená Dominika. V telefonátu zněla jako šedesátiletá důchodkyně. 

Sama se totiž dává do kupy z těžkého období, kdy se starala o nemocného muže s bipolární poruchou. Do toho se ocitla opět bez práce a došly jí peníze. Nemá ani na to, aby se z Finska vypravila do Prahy za svojí velmi nemocnou matkou (bývalá jazzbaletka pražského Hudebního divadla Karlín Antonie Zacpalová) a na otcovu oslavu.

V této žalostné situaci jí pomohl otec Karel Gott. Dceři poslal finanční dar, jehož výši nechtěla komentovat. Měl se postarat i o její cestu do Prahy.

„Táta mi bude hradit cestu do Česka i hotel. Letenku i hotel. Měli jsme finanční krizi několik měsíců a táta nás vlastně podporoval,“ mluvila dál nejstarší dcera Karla Gotta.

Dominika dokonce dorazí po boku svého muže, který se měl nedávno vrátit z léčebny, kde zápasil s těžkou maniodepresivní poruchou.

Dominika na svém otci hodně lpí.

Dominika na svém otci hodně lpí.

„Nejdříve dorazíme spolu a potom ještě sama. Táta nám bude hradit hotel i letenky,“ znovu zdůraznila, že všechny náklady platí táta.

Bylo na ní znát, že je nesvá. Může za to fakt, že se setká nejen s tátou, ale i s jeho ženou Ivanou, která údajně nemá mít moc pozitivní vztah k Dominice?

Důležité je, že Mistr bude mít na svůj velký den po boku všechny ženy svého života. Dominika se už nemůže dočkat, až tátu obejme a zajde za nemocnou maminkou, kterou má Gott také finančně podporovat.

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat