jít naiDNES.cz

Návrat Dominiky Gottové: Táta mě finančně podporuje, zaplatí hotel i letenky

Karel Gott s nejstarší dcerou Dominikou Gottovou | foto: Profimedia.cz

Nejstarší dcera Karla Gotta (79) Dominika Gottová (45) konečně přiletí za svým tátou do Česka na oslavu jeho 80. narozenin. Kdo jí platí celou cestu? Přiletí i její manžel? Roztřesená žena promluvila pro Blesk o tom, jaký má vlastně vztah s tátou.

Dominika Gottová konečně dorazí do Česka, aby byla nablízku svému tátovi při jeho nedělním jubileu. Sama promluvila, kdo nákladnou cestu hradí a jestli přiletí i s nemocným manželem, finským metalistou Timem Tolkkim (52).

„Chystám se do Prahy, protože mě Kája pozval na oslavu svých narozenin, která bude s rodinou a přáteli,“ začala vyprávění pro deník Blesk dost roztřesená Dominika. V telefonátu zněla jako šedesátiletá důchodkyně. 

Sama se totiž dává do kupy z těžkého období, kdy se starala o nemocného muže s bipolární poruchou. Do toho se ocitla opět bez práce a došly jí peníze. Nemá ani na to, aby se z Finska vypravila do Prahy za svojí velmi nemocnou matkou (bývalá jazzbaletka pražského Hudebního divadla Karlín Antonie Zacpalová) a na otcovu oslavu.

V této žalostné situaci jí pomohl otec Karel Gott. Dceři poslal finanční dar, jehož výši nechtěla komentovat. Měl se postarat i o její cestu do Prahy.

„Táta mi bude hradit cestu do Česka i hotel. Letenku i hotel. Měli jsme finanční krizi několik měsíců a táta nás vlastně podporoval,“ mluvila dál nejstarší dcera Karla Gotta.

Dominika dokonce dorazí po boku svého muže, který se měl nedávno vrátit z léčebny, kde zápasil s těžkou maniodepresivní poruchou.

Dominika na svém otci hodně lpí.

Dominika na svém otci hodně lpí.

„Nejdříve dorazíme spolu a potom ještě sama. Táta nám bude hradit hotel i letenky,“ znovu zdůraznila, že všechny náklady platí táta.

Bylo na ní znát, že je nesvá. Může za to fakt, že se setká nejen s tátou, ale i s jeho ženou Ivanou, která údajně nemá mít moc pozitivní vztah k Dominice?

Důležité je, že Mistr bude mít na svůj velký den po boku všechny ženy svého života. Dominika se už nemůže dočkat, až tátu obejme a zajde za nemocnou maminkou, kterou má Gott také finančně podporovat.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat