Karel Gott se ozval fanouškům: Tohle je moje nejlepší infuze na světě

15. září 2019
Pravidelně musí docházet na transfuzi krve, která mu dodává sílu do dalšího boje s leukémii, nespoléhá se ale jenom na ni. Karel Gott má vlastní doping, který mu pomáhá. Tím jsou polibky od jeho ženy Ivanky!

Všichni si mysleli, že je Karel Gott již zcela zdravý, ten ale v polovině týdne šokoval přiznáním, že se mu zhoubná nemoc vrátila. A to v mnohem horší formě. Mistr prozradil, že se již řadu týdnů léčí s akutní leukémii.

„Před čtyřmi lety jsem pro agresivní nádor podstoupil velmi intenzivní léčbu, která vedla k jeho úplnému vymizení. Zhruba před rokem a půl se u mě objevila porucha krvetvorby v podobě myelodysplastického syndromu. Přes několik druhů léčby přešlo bohužel toto onemocnění v uplynulých měsících v akutní leukémii,“ napsal Gott a odmlčel se.

Reakce jeho fanoušků, kterých bylo přes deset tisíc a mezi nimiž byla i Lucie Bílá, Monika Absolonová, Dara Rolins či Petra Kvitová, jej ale přinutila ozvat se znovu. Gott jim prozradil, že je v těch nejlepších rukou.

„Moji milí, přečetl jsem si všechny vaše krásné vzkazy a přání a moc vám děkuji za vaši obrovskou podporu. Velmi si toho vážím! A sdílím s vámi moji dnešní infuzi,“ napsal zpěvák a přidal snímek, na němž dostává polibky od manželky Ivanky, která mu je nyní největší oporou.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:10 13. ledna 2020. Anketa je uzavřena.

  • 53
  • 34
  • 31
  • 30
  • 26
  • 26
Komentáře