jít naiDNES.cz

Milenka pronásledující Gotta se vypařila. Z mediální kauzy se léčí ve stínu palem

Karel Gott svou někdejší milenku vůbec nešetřil. Mistr, který obyčejně zachovává dekorum, dokonce prohlásil, že ho její psychopatické chování pomalu zabíjí. | foto: Koláž Expres.cz

Údajná milenka Karla Gotta (79) Alice Kovácsová (52) spustila pořádnou lavinu, když začala zveřejňovat vše ze zpěvákova soukromí. Ale jak rychle předváděla, co se u slavíka děje, tak jako tajfun zmizela. Uzavřela se před světem a už o Mistrovi nechce ani slyšet. Proč se tak najednou stáhla, když chtěla za Karla bojovat?

Zpěváka Karla Gotta lidé milují napříč Českou republikou i Německem. Váží si ho nejen kvůli zpěvu, ale také kvůli tomu, že jeho život neprovázejí žádné skandály. 

Vždycky dbal na svou pověst gentlemana, který sice miluje ženy, ale vždycky se k nim choval hezky a jejich soukromí nerozebíral. Jenže před lety mu měla vstoupit Alice Kovácsová do života a jen tak neodejít. Až to dopadlo katastrofou.

I když už byl Gott dávno s Ivanou, měl se scházet i s Alicí, která je manželkou Ondřeje Havelky. Měl to být vztah postavený na citech, porozumění, rád se k ní vracel. Podle toho, co si štěbetají vrabci na střeše, neměl být doma s manželkou šťastný, proto hledal útěchu jinde.

„S Karlem nás pojí letité přátelství. Patří k těm krásným přátelstvím mezi mužem a ženou, která přežijí všechny časy, lásky, vztahy i nemoc,“ říkala ještě před časem Kovácsová s nadšením.

Jenže stačilo uveřejnit pár fotografií, kde je u nich doma Karel, a to značně spokojený a usměvavý, a tím spustila něco, co ani sama nečekala. Taková smršť nevraživosti ji dostala na úplné dno. Proto se rozhodla prodat obraz, který od Karla měla.

Nejdříve svého exmilence stíhala, kde se dalo, ale pak přišel šok. Naprosto se po Alici slehla zem! Jako by žádná dávná milenka nebyla, vypařila se jako pára nad hrncem a s nikým nechce komunikovat. A už prý vůbec ne s Gottem, který pro ni měl být zklamáním.

„Žije teď na Kanárech, do Čech sem tam jezdí,“ prozradil nám zdroj z okolí přímočaré Alice.

Kovácsová prostě nevydýchala fakt, že už nepatří do života velkého kamaráda, a nechce být radši vůbec nikde vidět. Za minulostí udělala tlustou čáru.

Karlovi se asi oddychlo, že má konečně klid a nemusí vysvětlovat její výlevy.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:26 neděle 12. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  48
 • Haha
  44
 • Super
  26
 • Tvl
  23
 • Sladký
  16
 • Cože
  14
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat