Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Gottův údajný utajený syn Hugo: Milenka Kovácsová nepopírá, že jde o Mistrovo dítě

  Dominika Gottová (47) se před časem rozhodla rozvířit stojaté vody ve své rodině. Ve své knize odhalila jedno z největších tajemství svého slavného otce. Podle Dominiky měl Karel Gott (†80) nemanželského syna, kterého měl zplodit se svou milenkou a dnes manželkou herce Ondřeje Havelky (66) Alicí Kovácsovou (54). Ta se k celé věci teď vyjádřila pro německý Bild a ani se nesnažila zapírat, že její syn Hugo je skutečně dítětem Karla Gotta.

  Podle zdroje Expresu měla Dominika Gottová informace o svém údajném utajeném bratrovi Hugovi delší dobu, rozhodla se je ale použít až teď ve své knize. 

  Vzhledem k tomu, že česká média si této pasáže v publikaci takřka nevšimla, Gottová se rozhodla rozeslat tiskovou zprávu, která nedávno dorazila i do redakce Expresu.

  V prohlášení Dominika tvrdí, že zná pravdu o nevlastním bratrovi a jeho matce, kterou má být Alice Kovácsová. 

  „Získala jsem informace od dvou důležitých osob života mého otce, které mi potvrdily, že bratra máme,“ napsala Dominika Gottová.

  „Vím, o koho jde. Dotyčný chlapec je ale nezletilý a moc se neznáme, viděli jsme se jen sporadicky. Myslím si ale, že by veřejnost měla vědět, že můj otec, Karel Gott, měl vytouženého syna. A to s ženou, která byla jeho celoživotní múzou a nyní se rozhodla odejít se svým synem žít na Kanárské ostrovy, kde jsou mimo dohled veřejnosti,“ pokračuje v dopise Gottová, která zaslala také fotografii, na níž má být Gott se svým synem Hugem.

  Na fotografii je podle Dominiky Gottové Karel Gott se svým utajeným synem.

  Podle zjištění Expresu fotografie pochází z roku 2013 z bytu paní Alice Kovácsové, která podle Dominiky jejího otce velmi milovala. 

  „Poskytovala mu to, co jinde nedostával,“ myslí si Dominika a jasně tím tak rýpe do vdovy Ivany Gottové.

  Kovácsová syna s Gottem nepopírá. Je to můj bratr, říká Dominika

  Vzhledem k tomu, že Karel Gott byl velkou hvězdou také v sousedním Německu, o kauze s jeho údajným utajeným synem Hugem informoval tamní list Bild, který kontaktoval jak Dominiku Gottovou, tak Alici Kovácsovou.

  „Jsem si jistá, že Hugo je můj nevlastní bratr. Neznáme se moc dobře, viděli jsme se jen sporadicky,“ nechala se slyšet Dominika s tím, že její otec se o svého syna finančně postaral.

  Informace o tom, že jedenáctiletý Hugo je synem Karla Gotta, se k Alici Kovácsové pochopitelně dostaly. Manželka herce Ondřeje Havelky nepopřela, že by s nejslavnějším českým zpěvákem zplodila dítě. 

  „Znám výroky z knihy a respektuji, co je tam napsáno. Jinak to nebudu komentovat,“ řekla Bildu Kovácsová.

  Už před časem jsme požádali o vyjádření vdovu Ivanu Gottovou. „Paní Gottová se k Dominice mediálně nevyjadřuje,“ vzkázala nám její mluvčí Aneta Stolzová.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 neděle 2. května 2021. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   1083
  • Haha
   420
  • Super
   408
  • Tvl
   335
  • Cože
   284
  • Sladký
   112
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...