jít naiDNES.cz

Jako rybička! Gotta na Bertramce navštívily dcery, úsměvem přímo zářil

Karla Gotta na Bertramce navštívily dcery Dominika a Lucie. Mistr jen zářil úsměvem! | foto: Facebook

Nejdřív fanoušky Karla Gotta vyděsila zpráva o akutním zápalu plic, teď ale všechny uklidnil Mistr samotný. Na sociálních sítích sdílel fotografie z menší rodinné oslavy jeho nedávné osmdesátky, na kterých vypadá přímo skvěle! Úsměv na tváři mu vykouzlily především dcery Dominika a Lucie, které za ním přijely na Bertramku.

Akutní zápal plic, to zvláště u starších lidí není žádná legrace. Takový komentář se hojně objevoval pod příspěvkem na Facebooku Karla Gotta, který oznamoval, že legendární zpěvák ruší svou účast na festivalu Benátská! s Impulsem.

Stačilo ale pár dní a obavy o Gottovo zdraví jsou ty tam. Držitel rekordního počtu slavíků totiž na sociálních sítích sdílel fotografie z menší rodinné oslavy svojí nedávné osmdesátky, na kterých vypadá zdravý jako rybička!

Gott jen září úsměvem a není se příliš čemu divit. Do jeho vily na Bertramce ho totiž přijely navštívit hned obě nejstarší dcery najednou, tedy Dominika i Lucie.

Karla Gotta na Bertramce navštívily dcery Dominika a Lucie. Mistr jen zářil...

Karel Gott s dcerami Dominikou (vlevo) a Lucií

První jmenovaná za tátou přiletěla až z Finska a přivezla si s sebou i manžela Tima. Ačkoliv se dlouho spekuluje o tom, že s Gottovou manželkou Ivanou nemá příliš dobré vztahy, nakonec si rodinnou oslavu všichni evidentně užili.

Dominika se nedávno v rozhovoru pro Blesk nechala slyšet, že s manželem, který mimochodem trpí bipolární poruchou, prochází finanční krizí. Cestu do Prahy jí měl právě Gott hradit.

„Táta mi bude hradit cestu do Česka i hotel. Letenku i hotel. Měli jsme finanční krizi několik měsíců a táta nás vlastně podporoval,“ řekla Dominika.

Karla Gotta na Bertramce navštívily dcery Dominika a Lucie. Mistr jen zářil...

Karla Gotta na Bertramce navštívily dcery Dominika a Lucie. Mistr jen zářil úsměvem!

„Další krásné narozeninové setkání,“ napsal Gott k fotografii a nezapomněl přidat srdíčko. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat