Sobota 5. prosince 2020, svátek má Jitka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Česko vzpomíná na Gotta: Vdova Ivana zveřejnila dojemné video a vymazala Dominiku

  Nejen Češi si připomínají výročí zpěváka Karla Gotta (†80), který by 14. července oslavil 81. narozeniny. Vzpomněla na něj samozřejmě i vdova Ivana (44), která si v této souvislosti pro jeho oddané fanoušky připravila dojemný dárek. Zveřejnila malou ochutnávku ze snímku Karel, který bude mít premiéru letos na podzim. Neméně dojemnou vzpomínku s věnováním od dcer Charlotty, Nelly, Lucie a dvou vnuků dala umístit na Mistrův hrob na pražských Malvazinkách. Jméno nejstarší Dominiky však chybí.

  Z místa posledního odpočinku Karla Gotta na pražských Malvazinkách se opět stalo poutní místo. K Mistrovu hrobu od rána proudí davy fanoušků, kteří chtějí uctít jeho památku a připomenout jeho nedožité 81. narozeniny.

  Přibyl i velký věnec od prezidenta Miloše Zemana.

  Z hrobu Karla Gotta na pražských Malvazinkách se znovu stalo poutní místo....

  Z hrobu Karla Gotta na pražských Malvazinkách se znovu stalo poutní místo. Kytici poslal i prezident Miloš Zeman.

  Vdova Ivana dala doprostřed náhrobního kamene umístit kytici s dojemným nápisem a věnováním od dcer Charlotty, Nelly, Lucie a dvou vnuků. Jméno nejstarší dcery Dominiky ale chybí. 

  Z hrobu Karla Gotta na pražských Malvazinkách se znovu stalo poutní místo....

  Z hrobu Karla Gotta na pražských Malvazinkách se znovu stalo poutní místo. Nechybí ani dojemný vzkaz od manželky Ivany, dcer a vnuků.

  Poněkud překvapeně reagovala na „vymazání“ nejstarší dcera Dominika, která se ani dnes nechystá k hrobu svého tatínka. „Uctím ho až v průběhu týdne, o společné rodinné kytici jsem nevěděla,“ napsala Expresu Gottová.

  „Dominika o otcovu rodinu nejeví žádný zájem. Je dospělá, a tedy zodpovědná za své jednání. S Ivanou není v kontaktu a o rodinu se od svého návratu do Česka nezajímá. Nezajímala se o uložení svého otce a nezajímá se ani o hrob. Nezavolala Ivaně ani Lucii, aby se na čemkoliv okolo otcových nedožitých narozenin domluvila,“ reagovala na její slova mluvčí rodiny Gottových Aneta Stolzová, která nastínila důvody, proč u vzkazu chybí Dominičin podpis.

  U příležitosti Mistrových narozenin Gottová potěšila fanoušky ochutnávkou z připravovaného snímku Karel, který s populárním zpěvákem natočila dokumentaristka Olga Malířová Špátová.

  „Vážení a milí, děkuji za krásné maily a dopisy, které mi posíláte v souvislosti s dnešními nedožitými narozeninami mého manžela. Jsem moc ráda, že právě dnes, 14. července, vám můžeme poprvé ukázat první záběry z filmu Karel. Doufám, že vás krátké video potěší. Ivana,“ napsala na sociální síť.

  „Je to náš dar k narozeninám, dar, který sice nemůžeme předat osobně, který nás ale naplňuje radostí,“ doplnila režisérka filmu Olga Malířová Špátová (36). 

  Na zveřejněných záběrech je k vidění dojemný rozhovor Karla Gotta s dcerou Charlottou. „To se líbilo mamince, když jsme se seznámili. Říkala: Ne to, jak zpíváš, ale ty tvoje modrý oči,“ prozrazoval slavík.

  Fotogalerie

  Jaro jsme zpackali, řídila to parta ambiciózních analytiků, bilancuje Balík

  Premium Česko jarní vlnu epidemie koronaviru nezvládlo, lockdown byl zbytečně tvrdý a jeho následky pocítí lidé teprve v...

  Drsná svědectví z českých „callcentráků“: trestání baseballkou, celý den bez WC

  Premium Ponižování, výsměch i fyzické tresty. To vše zažili lidé v některých call centrech. Jedni vzpomínají na minimální čas...

  TEST televizorů: Nevyznáte se v široké nabídce? Pomůže vám náš velký přehled

  Premium Od 3 190 do 62 990 korun. Všechny zobrazovací technologie, všechny televizní operační systémy a jedenáct vybraných...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 5. prosince 2020, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz