Pátek 5. června 2020, svátek má Dobroslav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Williamovy děti dojaly Británii potleskem zdravotníkům. Meghan? Ta dokončuje film pro Disneyho!

  V boji s pandemií koronaviru se aktivně angažuje téměř celá britská královská rodina. Královna pokračuje v audiencích s premiérem, princ William s vévodkyní Kate navštívili Národní zdravotní službu. Teď celou zemi dostalo trio jejich dětí tleskajících britským zdravotníkům. Co mezitím dělají utečenci ze Sussexu v honosném kanadském sídle? Meghan finišuje přípravy filmu pro studio Disney o putování sloní rodinky Afrikou!

  Velká Británie se řadí k nejvíce postiženým zemím pandemií koronaviru. Počtem skoro dvanácti tisíc nakažených sice třeba Itálii nedýchá ani na záda, denní nárůst tam ale patří k jedněm z nejvyšších.

  Vláda upustila od hazardní teorie kolektivní imunity a pustila se do války s virem. Plnou podporu má i od královské rodiny, která už také počítá jednoho nakaženého, prince Charlese.

  Královna se angažuje z přísné izolace ve Windsoru, včera jsme vás informovali o její pravidelné audienci s premiérem Johnsonem (psali jsme ZDE). Princ William s vévodkyní Kate zůstávají v Londýně, už navštívili Národní zdravotní službu (NHS), následník trůnu přednesl k národu skvělý projev.

  Teď zase Brity odrovnalo video jejich dětí, princů George a Louise a princezny Charlotty, kterak tleskají všem britským zdravotníkům. Video má neuvěřitelný ohlas, všichni dětem Williama a Kate děkují a přidávají se k nim tisíce lidí.

  Princezna Charlotte a princové Louis a George tleskají britským zdravotníkům.

  Princezna Charlotte a princové Louis a George tleskají britským zdravotníkům.

  Co pro podporu silně zasaženého britského lidu dělají Williamův bratr princ Harry a jeho manželka vévodkyně Meghan? Zhola nic. Pokud tedy nepočítáme příspěvek na Instagramu upozorňující lidi na to, že si mají mýt ruce.

  Důvod je jasný, Meghan má teď svoji práci, pro ni samozřejmě mnohonásobně důležitější než královské povinnosti. S těmi už stejně nepočítá, s Harrym se koncem března od rodiny oficiálně definitivně odpojí.

  Onou prací je dopředu dlouho avizovaná spolupráce se společností Disney, kterou jí na premiéře remaku Lvího krále v Londýně Harry domluvil. Meghan pro Disneyho nadabovala první film, jde o dětský dokument o sloní rodince, která putuje pouští Kalahari. 

  26.března 2020 v 16:00, příspěvek archivován: 27.března 2020 v 10:50

  VIDEO: Two new movies, two unforgettable journeys. Start streaming Disneynature�s Elephant, narrated by Meghan, The Duchess of Sussex, and Disneynature�s Dolphin Reef, narrated by Natalie Portman, on April 3, only on #DisneyPlus. https://t.co/N0yW0e7Lv6

  Pro zobrazen� videa mus�te m�t zapnutou podporu JavaScriptu

  Two new movies, two unforgettable journeys. Start streaming Disneynature’s Elephant, narrated by Meghan, The Duchess of Sussex, and Disneynature’s Dolphin Reef, narrated by Natalie Portman, on April 3, only on #DisneyPlus. https://t.co/N0yW0e7Lv6

  Teď už pravděpodobně finišují poslední úpravy, film by mělo studio vypustit online na kanálu Disney+ už 3. dubna. 

  Ve finále, samozřejmě řečeno s nadsázkou, se jim tak pandemie koronaviru hodí. Děti jsou zavřeny doma, internetové televize mají žně, film určitě „hodí“ spoustu peněz.

  Fotogalerie

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Xaver: Klobouk dolů před Klausem. V ČRo zůstávám, spory s ČT házím do jímky

  Premium Ve středu ho poslanci zvolili do Rady České televize. Přesto, že spolu s ním byli zvoleni i Hana Lipovská a Pavel...

  Prezidentova nemoc. Neuropatie je tichá epidemie moderní doby, říká lékař

  Premium Brnění nohou, mravenčení, vrávoravá chůze, zakopávání a pády, ale i krutá bolest chodidel. To je hrubý výčet příznaků...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 5. června 2020, svátek má Dobroslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz