Zbláznil se? Kanye West měl údajně poměr s královnou transsexuálů!

Kanye West měl mít poměr s nejznámějším transsexuálem. | foto: Profimedia.cz

Světem nyní otřásá šokující informace. Podle zahraničních médií měl mít Kanye West (40) pletky s nejznámějším transsexuálem, který v devatenácti letech podstoupil změnu pohlaví. Řeč je o silikonové Amandě Lepore (46), která se románkem se zadaným rapperem nijak netají.

Tak tohle zřejmě nikdo nečekal. Ačkoli je Kanye West dlouhodobě považovaný za největšího podivína v zahraničním showbyznysu, zpráva o jeho poměru se silikonovou královnou zaskočila opravdu všechny.

Podle zahraničních médií si totiž právě West měl dlouhodobě užívat intimních chvil s královnou transsexuálů Amandou Lepore, která hlásá, že má nejdražší tělo na celém světě.

Spekulace se rozšířila poté, co vyšla Amandina kniha, ta popisuje příběh malého chlapce, jenž se rozhodl být ženou. Kromě osobního příběhu Lepore v knize odhaluje, že měla pletky se známým rapperem, který je nyní ženatý.

Kim si samozřejmě neopomněla pořídit selfie.

Kim má velké pozadí a bujné poprsí. Stejně jako Amanda.

Usvědčit Westa má právě tato věta: „Nemohu si pomoc, ale myslím si, že jeho žena má podobný tvar těla jako já,“ uvádí blonďatý transsexuál v knize, kde odhaluje plno jiných šokujících informací.

Kanye samozřejmě celou věc dementoval a uvedl, že je to celé nesmysl. „Je to absolutně nemožné,“ vzkázal.

Nicméně právě velké pozadí a bujné poprsí jsou typické jak pro Amandu, tak pro Kanyeho ženu Kim Kardashian. Kde je pravda, ví ale samozřejmě jen oni dva. Nám proto nezbývá, než si jen domýšlet, čí příběh je pravdivý.

Po Kanyeho excesech bychom se ale nedivili už vůbec ničemu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:03 21. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  15
 • Trapas
  12
 • Tvl
  8
 • Super
  7
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat