Neděle 3. července 2022, svátek má Radomír
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Robi si mrazí kuličky v Polsku, to já o ledu jen sním, hlásí Kamu z tropů

  Poté, co společnými silami zhmotnili vesmír, respektive knihu o něm pojednávající, si Kamila Kamu Rundusová (31) a její přítel Robi Chad (40) dopřávají zaslouženého odpočinku. Zatímco on si „mrazí kuličky“ v Polsku, ona na Kostarice sní o ledové sprše, zdokonaluje se na prkně, pěje ódy na ženskou sílu a tak trochu zapomněla mluvit česky.

  „Někdy se mě lidé ptají, co mi z Evropy opravdu chybí. Jestli je to dobrý chleba, pivo nebo co vlastně. No, jsem tu vážně moc šťastná, ale chybí mi maminka a babička, ale taky mi chybí naše super studená sprcha v našem bytě v Praze (to byla ledárna) a všechna ta krásná studená jezera a řeky, co tam teď máte,“ zasnila se Kamila Kamu Rundusová, která se v tropech alespoň naložila do vany, do níž nasypala kyblík ledu.

  „Už nedělám ledové koupačky každý den jako dříve, ale není den bez dechového cvičení a ledové lázně si dávám dvakrát týdně. Minimálně jednou v neděli! Moje máma se do ledové vody vrhá denně a tvrdí, že to je to, co ji drží tak naživu. Jsem na tebe hrdá, maminko,“ vzkazuje na rodnou hroudu influencerka.

  Kamile Kamu Rundusové chybí na Kostarice ledová voda.

  „Můj brácha tu s námi také začal a jde mu to skvěle. Můj drahý Robi je nyní v Polsku a mrazí si kuličky v ledových jezírkách a já se nemůžu dočkat, až ho budu mít zpátky! Bez tebe je život prostě poloviční. Miluju,“ doplnila Kamu.

  Na druhé straně zeměkoule už pomalu zapomíná na svou mateřštinu. Příspěvky na Instagram jsou stále častěji jen v angličtině, a tak jazykově méně zdatní jedinci mají smůlu. 

  Kupodivu ani zmínka o nové knize, po té jako by se zem slehla.

  Kamila Kamu Rundusová zdraví z Kostariky a obdivuje se ženám surfařkám.

  Zato se Rundusová obdivuje prknu, oceánu a ženské síle surfařky Sereny, která jí vyrazila dech. 

  „Dívala jsem se na její prkno pokaždé, když byla ve vodě, a snažila se vypátrat, na jaké značce jezdí. A pak přišla do našeho Gelato Mágico. Byla jsem velmi šťastná, protože jsem si s ní konečně mohla promluvit,“ svěřila se Kamu, která z umění své nové kamarádky nemohla spustit oči a od té doby ví, že surfovat umějí parádně i ženy.

  Snad bude nová kniha o surfování a propojování ženské síly s mocným oceánem... 

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

  Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

  Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

  Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 3. července 2022, svátek má Radomír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz