Výsledky ankety o nejhorší český film: Troškovi nástupci vyhráli na plné čáře!

Kameňák 4 | foto: koláž expres

Kameňák 4 aneb taškařice jak má být? Evidentně ne. V anketě o nejhorší film „zvítězil“ čtvrtý výtvor o městečku Kameňákov, u něhož se má divák pobavit nad dalšími osudy jeho obyvatel. Jenže když humor ztratí jakýkoliv kontakt s realitou a stane se pouhým nástrojem kalkulu a řízené zábavy, je zle. Jak se umístily další filmy?

Česká kinematografie má samozřejmě nespočet filmových kandidátů, které bychom mohli zařadit na seznam těch těch nejpozoruhodnějších braků. Pro naše účely jsme vybrali alespoň výseč z této galerie.

Nemohli jsme opomenout poslední filmy ze série Kameňák, Waterloo po česku nebo nešťastné pokusy o pokračování úspěšných snímků po „dvaceti a něco“ letech.

Kameňák nemá konkurenci!

Kupodivu v naší anketě o nejhorší český film zvítězily kritikou nenáviděné, zato diváky zbožňované Kameňáky. Ovšem Kameňák 4 spolu s vánoční „de luxe“ edicí nakonec neuspěl ani u skalních fanoušků a oba filmy čtyřnásobně až dvacetinásobně (!) zválcovaly ostatní filmové hrůzy Česka. 

Nejhorší brak v české kinematografii? Kameňák!

Nejhorší brak v české kinematografii? Kameňák!

Pavel Pásek v parádní české taškařici Kameňák 4

Pavel Pásek v parádní české taškařici Kameňák 4

To už je celkem slušný výkon, nemyslíte? Nutno dodat, že ani jeden ze zmíněných filmů neměl pod svou taktovkou Zdeněk Troška. Ten se své hvězdné série vzdal ještě relativně včas. 

Brak po česku

Po Kameňáku 4 s Vánočním Kameňákem je velká mezera a poté následuje ukázkový brak Víta Olmera Waterloo po česku. 

Waterloo po česku

Waterloo po česku

Prokletí pokračování slavných filmů

Bronzovou medaili si odnáší tragické pokračování kultovního filmu Sněženky a machři a hned v závěsu je Doktor od jezera hrochů.

Sněženky a machři

Sněženky a machři

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat