jít naiDNES.cz

Těžký život Justina Biebera: Z čeho a proč se má zpěvák hroutit?

Proč a z čeho má mít Justin Bieber deprese? | foto: facebook

Prožívá nejnáročnější období svého života, ale nikdy v životě to nehodlá vzdát. To nedávno oznámil zpěvák Justin Bieber (25) na Instagramu a narážel tím na depresivní stavy, které mu mají dělat ze života peklo. Možná by se přitom stačilo trochu zamyslet. Fyzicky je naprosto v pořádku, čeká dítě s manželkou Hailey Baldwin (22) a bydlí v domě za 200 milionů korun.

Justin Bieber si zase jednou postěžoval v instastories a svým sledujícím poslal zpověď, v níž se nad sebou dojímá. „Lidi, prožívám nejhorší období života. Nikdy a za žádných okolností to ale nevzdám!“ vzkázal fanouškům zpěvák.

Nejednomu followerovi ale zůstává rozum stát. Co že by Justin Bieber neměl vzdávat? Čím víc upozorňuje na svá životní břemena a těžkosti, tím víc získává pověst profesionálního hypochondra. Snad až na náctileté skalní fanynky se mu půlka světa vysmívá, což lze vyčíst i v diskuzích pod zahraničními články.

Jeho kňourání je tak trochu červeným hadrem před očima všem těm, kteří mají na rozdíl od Biebera opravdu důvod si stěžovat. Jenže právě ti to většinou nedělají.

Prožívá nejnáročnější období svého života, ale nikdy v životě to nehodlá vzdát.

Prožívá nejnáročnější období svého života, ale nikdy v životě to nehodlá vzdát.

Trpět úzkostmi a depresivními stavy je pochopitelně nepříjemné, na druhou stranu mírné až střední deprese dnes sužují velkou část vyspělého světa. 

Ta ale na rozdíl od Biebera nemůže pověsit zaměstnání na měsíce až roky na hřebík a celé dny se věnovat jen zábavě a sdílení tklivých výstupů na sociálních sítích.

Možná by se zpěvák mohl na chvíli zastavit a uvědomit si, na co všechno si tak moc stěžuje. Ne že by štěstí záviselo jen na jmění, na druhou stranu nejde říct, že by na něm nezáviselo.

Podle mnoha studií jsou šťastnější lidé, kteří nemusí řešit existenciální otázky. Už jen proto, že i v případě, že se deprese (nebo jakýkoliv jiný problém) objeví, mají mnohem více prostředků zatočit s nimi.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 19. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  75
 • Trapas
  39
 • Haha
  23
 • Cože
  23
 • Super
  17
 • Sladký
  17
Komentáře