jít naiDNES.cz

Rychtář se brání dalšímu nařčení matky Ivety Bartošové. Do války zatáhl i Artura!

Josef Rychtář se znovu snaží vyvrátit slova Svatavy Bartošové. | foto: Koláž Expresu

Josef Rychtář se ohradil i proti dalšímu tvrzení maminky Ivety Bartošové. Svatava Bartošová v knížce Miroslava Graclíka a Václava Nekvapila „Má dcera Iveta“ tvrdí, že jí po její dceři nezbyla ani jedna fotografie. Co na to Rychtář?

Svatavě Bartošové musí Josef Rychtář hodně ležet v žaludku. A není se jí co divit. Po smrti její dcery jí odmítl předat urnu s Ivetinými ostatky a zařekl se, že se postará o to, aby se k ní její rodina nikdy nedostala. A Rychtář jí podle jejích slov neodmítl předat jen dceřiny ostatky, ale i její rodinné fotografie z dětství. Když si Rychtář v Expresu toto tvrzení Svatavy Bartošové přečetl, ihned nám zaslal své vyjádření.

„Paní Bartošová nemá obrázek? I na to je pravdivá odpověď. Když se řešila pozůstalost, jako manželovi mi přiřkli veškeré vybavení v nemovitosti nemalé hodnoty. Vzhledem k tomu, že jsem se domníval, že Artur bude v domě bydlet, bylo by nemravné si je vzít. Jednal jsem s panem JUDr. Štaidlem, kdy jsem mu učinil přání a navrhl, že si vezmu naopak osobní věci po Ivetce. S tím pan Štaidl po konzultaci souhlasil a tak se i stalo. Předal jsem trezor i se zlatem. Nikterak jsem se neobohatil,“ říká ve svém prohlášení Rychtář, který se podle svých slov cítí být podveden, a to synem a expartnerem Ivety Bartošové.

„Jak se pak ale ukázalo, Artur nebo pan Štaidl nechali odvézt plný kontejner vybavení domu do spalovny. Co se týká jistého Lysého (zvukař Standa, pozn. red.), ten si vzal veškerou elektroniku, kterou jsme zakoupili, aby Ivetka mohla zkoušet a vystupovat,“ tvrdí Rychtář.

Ten se ohradil proti obvinění, že měl měl Ivetu Bartošovou dopovat silnými prášky, velmi prapodivným způsobem. „Pan Lysý by si naopak v tomto ohledu měl sáhnout do svědomí, protože si nechával na své jméno psát recepty na léky proti bolesti,“ přichází se šokujícím tvrzením vdovec po Bartošové, který její matce zaslal nečekaný vzkaz.

„Pokud byste se chovali jen trochu slušně, mohlo být vše jinak. Kladu si otázku, co vám váš manžel a Ivetka udělali, že se jim takto posmrtně mstíte, když se nemohou bránit a ohradit se,“ uzavřel Rychtář.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:51 28. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  21
 • Tvl
  18
 • Sladký
  11
 • Haha
  8
 • Super
  7
 • Cože
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat