Josef Rychtář zkritizoval Grossovou, která přezpívala hit od Ivety. Je jak červený hadr

Josef Rychtář se opřel do Natálie Grossové a Artura Štaidla. | foto: Koláž Expresu

Natálie Grossová přezpívala největší hit Ivety Bartošové Léto. A i když jsou kritiky převážně pozitivní, najdou se i negativní. Jedním z odpůrců přezpívávání písní bývalé princezny české pop-music je Josef Rychtář. Natálka prý Ivetě nesahá ani po kotníky!

Přestože měl podle Josefa Rychtáře František Janeček plné právo nechat přezpívat teprve čtrnáctiletou Natálii Grossovou hit jeho poslední manželky Ivety Bartošové, která před více jak třemi lety spáchala skokem pod jedoucí vlak sebevraždu, uškodil tím prý jenom mladé zpěvačce. Podle něj se prý jenom ukázalo, že na Ivetu nemá.

U mě každý, kdo napodobuje Ivetu nebo se o to jenom snaží, je jako červený hadr. Vyjádřím se ale kultivovaně. Nic proti ní nemám. Je to mladá holka a přeju jí úspěch, na Ivetku ale nemá,“ sdělil Expres.cz Rychtář, který přiznává, že je jeho názor nejspíš podmíněný tým, že s Bartošovou žil a miloval ji. Přesto si prý myslí, že jejím písním žádný člověk nedá tolik jako právě Bartošová.

Nechci ji zesměšnit ani ublížit, určitě si najde své příznivce. Ale není to jako od Ivetky. Ten, kdo si pustí originál a pak tohle, pozná diametrální rozdíl,“ říká říčanský podnikatel bez obalu s tím, že Grossová je ale velmi nadějná zpěvačka.

Má daleko víc našlápnuto než Artur. K tomu mám výhrady,“ uzavřel Rychtář s tím, že chápe, že nemůže zabránit tomu, aby Ivetiny písničky zpívali jiní interpreti.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 9. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  62
 • Super
  21
 • Haha
  13
 • Sladký
  12
 • Tvl
  12
 • Cože
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat