Vidím velký zlatý! Slavná cikánka Jolanda je zpět a věští z piva

Tomu se říká comeback! | foto: Facebook

Fenomenální věštkyně Jolanda hlásí velkolepý návrat! Září v nové reklamě na pivo, která se stala hitem internetu. Ve videu, které teď frčí zejména na Facebooku, Jolanda provádí velice zajímavou předpověď z piva a jejím slovům je opět téměř nemožné porozumět. Vypadá to, že je slavná Romka zpět ve své nejlepší formě!

Těžko byste v České republice našli populárnější věštkyni, než je téměř sedmdesátiletá seniorka Jolanda z Děčína. Před lety zářila v televizi Barrandov, kde lidem vykládala budoucnost z karet. 

Její hlášky jako „Jsem cikánka“ nebo „Hodně vysoko míříš“ zlidověly. Teď už tuto legendu ezoteriky bohužel na televizních obrazovkách nevídáme. 

Naposledy se Jolanda mihla jako host v pořadu Máte slovo, kde vyprávěla o Romech. Teď je z ní ale opět věštící hvězda a září jako v dobách své největší slávy!

„Vidím velký zlatý. To, co se ukazuje v těch bublinách, tam je život a vzduch. A tam, kde je život a vzduch, tam se ukazuje dobrý pivo,“ konstatuje ve videu Jolanda.

Jolanda je tak skvělá věštkyně, že dokáže věštit i z piva.

Jolanda je tak skvělá věštkyně, že dokáže věštit i z piva.

„Tady vidím, hodně věcí se budou měnit,“ přidává další poznatek populární věštkyně ve videu, které se na Facebooku šíří doslova jako lavina.

Jolanda a pivečko.

Jolanda a pivečko

„Vidím tady velký špatný, protože každej, jak si lehne, tak si ho udělá,“ uzavírá svou zbrusu novou věštbu Jolanda.

Jolanda je zpět!

Jolanda je zpět!

O budoucnosti českého piva jsme se toho sice moc nedozvěděli, ale je skvělé vědět, že Jolanda je zpět a zase chrlí jednu hlášku za druhou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:20 20. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  42
 • Trapas
  22
 • Super
  17
 • Cože
  9
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
Komentáře