Tetování Johnnyho Deppa: Z přezdívky jeho bývalky je „Podraz“!

Proč si Johnny Depp změnil tetování z přezdívky své bývalé ženy Slim na Scam? Naznačuje tím herec, že ho Amber Heard podrazila? | foto: The Sun

Johnny Depp (55) si znovu vylepšil tetování o anarchistický symbol, čímž původní přezdívku bývalé ženy „Slim“ změnil na „Podraz“. Vzkazuje tím pohublý herec své ex Amber Heard, která září v náruči dalšího muže, že ho podrazila?

Herec Johnny Depp (55) si opět vylepšil tetování. Původní přezdívku bývalky „Slim“ změnil na „Podraz“. Naznačuje tím herec něco o vztahu k ex Amber Heard, která září v náruči dalšího muže, zatímco Depp je pohublý a delší dobu se spekuluje o tom, že je herec vážně nemocný a prožívá náročné časy?

Delší dobu se řeší zdravotní stav piráta Johnnyho Deppa, jehož vizáž se za poslední dobu radikálně změnila z hollywoodského fešáka na pohublého a ztrhaného muže. Ačkoliv se média předháněla v teoriích o rakovině, nebo dokonce o HIV, herec veškeré spekulace popírá, spíš to tedy vypadá, že prochází náročným obdobím. Nedávno se psalo dokonce o vážné nemoci Deppova syna.

Teď jeden z členů Deppovy kapely Hollywood Vampires sdílel snímek, který odhaluje hercovo tetování na prstních kloubech, to se změnilo ze „Scum“ (v překladu neřád) na „Scam“, což znamená podvod a také podraz. Přitom původně měl Johnny na prstech vytetovanou přezdívku své bývalé lásky a manželky Amber Heard „Slim“. S ní se v roce 2016 rozvedl a byť dvojice důvod rozvodu příliš nerozebírala, dá se vyvozovat, že herecký idol krach manželství nesl těžce.

Kvůli vztahu s Amber Heard se Depp po čtrnácti letech rozešel s Vanessou Paradis (45), s níž má dvě děti. Pravděpodobně si nemyslel, že láska s Amber vyhasne stejně rychle, jako zažehla, a že dvojice již po patnácti měsících půjde od sebe. A zatímco herecký idol vypadá ztrhaně a jeho vzhled napovídá, že se mu momentálně moc nedaří, Amber Heard jen vzkvétá. Herečka právě potvrdila vztah s newyorským kurátorem umění, předtím zase randila s Elonem Muskem.

Že by skutečně platilo moudro, o němž pojednává jedna ze známých písní, že v lásce vyhrává ten, kdo miluje míň, a vítězem se tedy stává zamilovaná Amber?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:57 9. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  13
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
 • Haha
  7
 • Trapas
  6
Komentáře