Deppa podpírala ochranka! Co dnes čeká fanoušky na Osbournově koncertě?

Poslední dny plní bulvární listy po celém světě, teď se oblíbený herec Johnny Depp ukáže v Praze. Dnes večer vystoupí na letišti v pražských Letňanech se svojí kapelou Hollywood Vampires, hned po něm to navíc roztočí i legendární zpěvák Ozzy Osbourne. Co přesně české fanoušky na koncertě čeká? A jak se dal Johnny Depp dohromady od chvíle, co se objevily šílené snímky, na nichž je pohublý a bledý?

Když se na veřejnost dostaly snímky Johnnyho Deppa z právě probíhajícího evropského turné jeho kapely Hollywood Vampires, většina fanoušků se právem zděsila. Pobledlý a vyhublý muž s prázdným úsměvem ani trochu nepřipomínal onoho šarmantního herce, který v nejedné roli uchvátil svět.

Depp ovšem nechává spekulace plynout a k pochybám o svém zdravotním stavu se nevyjadřuje. Fanouškům tak nezbývá než sledovat aktuální fotografie, které se během turné objevují v médiích. Co o Deppově stavu prozrazují?

Včera si odškrtl další koncert, tentokrát v Polsku. Je třeba podotknout, že oblíbený herec chytil barvu a nepůsobí tak sklesle, jako když se před pár dny vyfotil s ruskými fanynkami. Že by to však bylo úplně ono, to se říct rozhodně nedá.

Johnny Depp ani v Polsku nepůsobil nejlepším dojmem.

Johnny Depp ani v Polsku nepůsobil nejlepším dojmem.

Deppa fotografové zachytili před hotelem ve Varšavě, jak se s fanoušky zdraví s cigaretou v puse a podpírá ho ochranka. Roztrhané oblečení má zřejmě tematicky zapadnout k rockovému turné, na vzhledu Johnnymu ale pořádně ubírá.

V současné chvíli se už Depp nachází v Praze a chystá se na večerní koncert. Fotografům Expresu se ho podařilo zachytit u hotelu Mandarin v centru města, kde je ubytován. Oblíbený herec se však v tu chvíli schovával před hloučkem přítomných fanoušků na zadních sedačkách dodávky.

Johnny Depp už je v Praze, večer ho čeká koncert v Letňanech.

Johnny Depp už je v Praze, večer ho čeká koncert v Letňanech.

Osbourne roztočí největší hity

Trochu ve stínu Deppova vzhledu zůstává hlavní postava dnešního koncertu v Letňanech Ozzy Osbourne. Kapela Hollywood Vampires je totiž pouze předskokanem dnešní části Osbournova posledního turné No More Tours 2.

Osbourne je legendou heavy metalu a ikonou neméně legendární kapely Black Sabbath. Ta svoje údajně poslední turné završila loni v únoru, její členové ale koncertují dál. Právě Osbourne se ve svých devětašedesáti letech rozhodl k sólovému rozlučkovému turné, které však plánuje natáhnout až do roku 2020, ale i po něm prý chce občas vystoupit.

Ozzy Osbourne na turné vypadá snad lépe než herec Johnny Depp.

Ozzy Osbourne na turné vypadá snad lépe než herec Johnny Depp.

Osbournovi dělá na turné doprovod třeba slavný kytarista Zakk Wylde. Dohromady tvoří neoddělitelný pár, vždyť spolu začali vystupovat už před třiceti lety. Ozzy Osbourne se podle očekávání blýskne svými největšími hity, mezi nimiž nechybí ani dvě skladby jeho dřívější kapely Black Sabbath. 

V Letňanech začne program již v 16:45, kdy se představí španělská metalová kapela Lords of Black. O hodinu později v sólovém programu vystoupí zpěvák skupiny Korn Jonathan Davis.

Osbourne to v Letňanech rozbalí se svými největšími hity.

Osbourne to v Letňanech rozbalí se svými největšími hity.

V 19:15 pak přijde Deppova předkapela Hollywood Vampires, v níž účinkuje také zpěvák Alice Cooper a kytarista kapely Aerosmith Joe Perry. Za cíl si kladou uctít dílo legendárních rockerů a na jejich seznamu písní se objevují například hity skupin Motörhead, AC/DC nebo Aerosmith. 

Právě po nich, přibližně kolem deváté hodiny večerní, přijde na řadu Ozzy Osbourne. 

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:59 11. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Tvl
  19
 • Cože
  14
 • Haha
  10
 • Trapas
  10
 • Sladký
  10
Komentáře