Středa 5. srpna 2020, svátek má Kristián
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Bývalky se postavily za Johnnyho a solí Amber: Nechci ji nazývat lhářkou, ale zničila mu kariéru

  Pošramotila mu kariéru i pověst, ostatně před probíhajícím soudem v Londýně se řeší články, které o Johnnym Deppovi mluvily jako o „manželkobijci“. Amber Heard nemá žádného svědka ani důkaz o údajném brutálním násilí a několikaleté tyranii, jíž se na ní měl dopouštět. Naopak v Deppův prospěch hovoří celá řada svědků včetně dvou jeho bývalých dlouholetých přítelkyň, které ho popisují jako skromného a ochotného člověka. „nechci nikoho nazývat lhářem, ale z mojí zkušenosti není možné věřit, že ta odporná obvinění jsou pravdivá,“ řekla herečka Winona Ryder.

  Opravdu ho zcela upřímně znám jako skvělého člověka. Je důležité říct, že hovořím z vlastní zkušenosti a nevím, jak to bylo v jejich manželství s Amber, ale z mojí zkušenosti, která je naprosto odlišná, mohu říct, že jsem byla naprosto šokovaná, zmatená a znepokojená, když jsem slyšela ta obvinění proti němu,“ prohlásila na Johnnyho adresu Winona Ryder, herečka známá například z úspěšného seriálu Stranger Things. 

  Ryder, která s Deppem chodila čtyři roky, se soudu osobně nezúčastnila. Původně měla vypovídat přes videohovor, nakonec byla pouze přečtena její výpověď.

  „Myšlenka, že je silně násilnická osoba, to je asi ta nejvzdálenější věc, která by na Johnnyho, jehož jsem jako partnerka znala a milovala, seděla. Ta obvinění mi nejdou do hlavy. On ke mně nikdy, nikdy nebyl agresivní. A nikdy jsem ani neviděla, že by byl agresivní či hrubý k někomu jinému,“ vypověděla dále Winona.

  Johnny Depp s Winonou Ryder

  Johnny Depp s Winonou Ryder

  Stále více lidí je přesvědčeno, že si Amber Heard několikanásobné napadení od Johnnyho vymyslela a že ve skutečnosti onou násilnicí byla v manželství ona sama. 

  Ostatně nemá ani žádný důkaz, nepočítáme-li monokl, který si mohla přivodit všelijak. A k názoru, že je to lhářka, se zjevně přiklání i Winona Ryder. Ačkoliv se to snažila dát najevo co nejkulantněji.

  „Znám Johnnyho jako neuvěřitelně milujícího a starostlivého muže, který pečoval o mě i o další osoby, které miloval. Cítila jsem se s ním opravdu velmi bezpečně. Nechci nikoho nazývat lhářem, ale z mojí zkušenosti není možné věřit tomu, že ta odporná obvinění jsou pravdivá. Pro mě je to znepokojující,“ rozohnila se.

  Johnny zdraví fanoušky.

  Johnny zdraví fanoušky.

  Na chlup stejnou zkušenost má s Johnnym Deppem i další bývalka, zpěvačka, modelka a herečka Vanessa Paradis. Ta ho zná přes pětadvacet let, čtrnáct z toho s ním chodila, a dokonce spolu vychovali dvě děti.

  „Za celá ta léta Johnnyho znám jako laskavého, pozorného, štědrého a nekonfliktního člověka a otce. I ve filmovém světě ho všichni zbožňují, protože je pokorný a uctivý vůči všem a ještě k tomu je to jeden z nejlepších herců, jaké jsme kdy viděli,“ řekla blonďatá kočka.

  Johnny Depp a Vanessa Paradis v roce 2010.

  Deppa se zastala i jeho bývalá manželka Vanessa Paradis.

  A také ona si rýpla do Amber.

  „Obvinění paní Heard nemají nic společného s Johnnym, se kterým jsem žila já. Z mnohaleté zkušenosti mohu říct, že ke mně nikdy nebyl násilnický nebo hrubý. Viděla jsem ta nehorázná prohlášení, jsou opravdu zoufalá a poškodila jeho kariéru, protože lidé bohužel těmto lživým tvrzením věřili,“ zakončila svou výpověď.

  Fotogalerie

  Tajemství zlatých adres. Pražská vila za půl miliardy je na prodej

  Premium Mohutná, ale v rámci okolní zástavby celkem nenápadná cihlová stavba v srdci diplomatické čtvrti pražské Bubenče je...

  Kůže je zrcadlem vnitřních chorob, říká lékař. Jaké nemoci může ukázat?

  Premium Vyrážka s pupínky, puchýřky i problémová pigmentová znaménka dokážou pěkně znepříjemnit život, ale mohou být také...

  Jak se dělá byznys za miliardy. Agent Paska o přestupu Součka i dalších

  Premium Jak se zrodil rekordní přestup záložníka Součka do Anglie? Kam asi tak půjde střelec Schick? Co očekává od zázračného...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 5. srpna 2020, svátek má Kristián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz