V hlavní roli obří vnady Čvančarové: Kam se hrabe Halina Pawlowská!

Syn Theodor Christian Čadek sice přišel na svět v létě, boj s poporodními kily ale Jitka Čvančarová odložila na neurčito. Faktem je, že kam přijde, tam je středem pozornosti. Mohou za to i její obří vnady. | foto: Koláž Expres.cz

Herečka Jitka Čvančarová (40) s váhou vždycky trochu válčila. Nerovný souboj, zdá se, na nějaký čas vzdala a vyhlásila klid zbraní. Těhotenství a následný porod syna Theodora jí daly dost zabrat. Poslední, co teď řeší, jsou diety a fakt, že nemůže dopnout kabát. Fakt, že se stala majitelkou mega poprsí, si naopak docela užívá.

Když se Jitka Čvančarová coby vyslankyně dobré vůle UNICEF vypravila na benefiční aukci panenek známých osobností, hosté se nestačili divit.

Herečka, která kromě výkonů před kamerou proslula i naditým dekoltem, díky těhotenství své přednosti ještě znásobila. „Je krásný, zdravý a usmívá se! 3,5 kg, 51 cm, bude pokřtěný Theodor Christian Čadek. Děkujeme mnohonásobně všem lékařům a celému personálu v Zemské porodnici u Apolináře. Děkujeme váženému profesorovi Antonínu Pařízkovi za jeho profesionální, vlídnou a skvělou péči,“ řekla krátce po narození syna.

Šťastný ruměnec jí nezmizel ani na akci, která má za cíl získat co nejvíc peněz pro ohrožené děti ve světě. Obří vnady v černých krajkových šatech skvěle vynikly. Čvančarová naštěstí zachovala dekorum a dala vale modelům, které by působily zbytečně vulgárně, zvláště když jde na akci na podporu dětí.

Někteří z přítomných mužů při pohledu na dekolt herečky dokonce odvraceli zrak, protože nikdy nic takového neviděli a velikost je trochu zaskočila. Spisovatel Michal Viewegh i režisér Václav Marhoul tak raději hleděli do opačných koutů sálu.

Každopádně moderátorka talkshow Banánové rybičky Halina Pawlowská má v Jitce adekvátní náhradu, alespoň doby doby, kdy herečka přestane kojit a zhubne nějaké to kilo.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:21 2. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  58
 • Trapas
  26
 • Haha
  20
 • Tvl
  20
 • Sladký
  17
 • Cože
  15
Komentáře

Mohlo by vás zajímat