jít naiDNES.cz

Děsivá zpověď Čvančarové: Tátu zabil proud, máma před smrtí vážila pár desítek kilo

Prošla si peklem a málokdo o tom ví! Oblíbená herečka Jitka Čvančarová (41), která nové září v kontroverzním snímku Nabarvené ptáče, v minulosti pochovala jak maminku, tak tatínka. Hvězda populárního seriálu Most! nyní detailně popsala, jak o své rodiče přišla.

Maminka Jitky Čvančarové dlouhých šestnáct let bojovala s vážnou chorobou krve. Poslední rok nemoc přešla v akutní leukémii, kterou v současnosti trpí Karel Gott.

Herečka byla své mamince velkou oporou. Starala se o ni nejlépe, jak mohla. Bohužel to ale nestačilo. Jitčina maminka zemřela před dvěma lety.

„Ke konci vážila sice pouhých pár desítek kilo, ale každý, kdo má zkušenost s ležícím člověkem, ví, jak těžké je manipulovat s bezvládným tělem. Trpěla velkými bolestmi, dusila se,“ svěřila se Čvančarová magazínu Marianne.

Herečka věděla, že ji matka brzy opustí. Odchod na onen svět jí ale chtěla co nejvíce usnadnit. 

„Chtěla jsem jí co nejvíce pomoct od bolesti a stresu, aby odešla doma, smířená a milovaná. Musela jsem se zdravotnicky dovzdělat, naučit se injekčně podávat léky, zavádět kanyly, pracovat s kyslíkem,“ vylíčila dále Čvančarová.

V těžkém období byl pro Jitku největší oporou její manžel, tanečník Petr Čadek.

„Nikdy mu nezapomenu, co všechno dokázal udělat pro mou maminku. Máme mezi sebou velmi silné pouto a s našimi dětmi tvoříme dohromady něco, čeho si nesmírně ceníme a chráníme si to,“ vysekla svému muži poklonu herečka.

Otce zabil elektrický proud

V nedávném rozhovoru pro magazín What Čvančarová promluvila také o smrti svého otce. 

„Když jsem byla malá, trpěla jsem jen strachem o své blízké. To byl asi jediný strach, který mě popadal. Táta byl jediný, o kterého jsem se nikdy nebála, a přesto odešel brzy, tragickou smrtí, zabil ho elektrický proud,“ posteskla si oblíbená herečka.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat