jít naiDNES.cz

Proč se Jitka Čvančarová pořád zakulacuje? Může za tím být něco vážnějšího!

Jedna z nejkrásnějších českých hereček Jitka Čvančarová (41) za poslední dobu poměrně dost přibrala. Jako jedna z mála ty kilogramy navíc umí nosit, dokonce vypadá jako femme fatale. Jenže fanoušci se ptají, jestli usměvavá brunetka nezačala přibírat z nějakého vážnějšího důvodu, třeba kvůli nemoci?

Krásná herečka Jitka Čvančarová rok co rok přibývá na váze. Nikdy nebyla žádné tintítko, neměla dvacet kilo i s postelí, ale pořádnou slovanskou postavu s kypřejšími záhyby, které z ní ale dělaly neodolatelnou divu.

Jenže teď je zatím nejsilnější, co kdy byla.

Jitce by neslušelo, kdyby byla nějaká vychrtlina, ztratila by svoje půvaby a přednosti, ale fanoušci se už začínají o svůj idol obávat a říkají si, jestli je to opravdu jen z toho, že má ráda jídlo?

Zlí jazykové dokonce začali tvrdit, že by měla herečka trpět nějakou nemocí, s níž by prý měla dojíždět z Mělníka, kde s rodinou bydlí, do nemocnice Prahy.

Třeba se to jen tak šušká po showbyznysu, přitom za její kila navíc může například jen nějaké stresové období, které může zajídat.

Expres herečce napsal a zeptal se jí, co je na těch drbech pravdy, jestli není opravdu nemocná. Bohužel Jitka neodpověděla a ohradila se hradbou mlčení.

Stačí jen doufat, že ty zvěsti se nezakládají na pravdě a Čvančarové jen začalo prostě chutnat, stejně jako mnohým z nás. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat