jít naiDNES.cz

Jitka Boho promluvila o jizvě na zádech: Měla jsem být postižená!

Modelka Jitka Boho (26) je úspěšná v mnoha směrech, přesto se o ni maminka v dětství strachovala. Jak zpívající kráska prozradila, měla vrozenou vadu, kvůli které musela velmi brzo pod kudlu a lékaři jí dokonce předvídali špatnou budoucnost!

Modelka Jitka Boho se před lety stala Českou Miss a nyní se věnuje zpěvu, ve kterém je úspěšná. Na co sáhne, to se jí zkrátka daří. Doktoři jí přitom předpovídali, že bude mít celoživotní zdravotní problémy, kvůli kterým nebude moci vést plnohodnotný život.

Boho se totiž své mamince narodila o něco dříve a na svět přišla císařským řezem. „Porod byl velmi komplikovaný a do poslední chvíle se nevědělo, zda budu v pořádku. Dokonce se domnívali, že budu postižená,“ svěřila se Expres.cz modelka, které zdraví nepřálo hned od narození. Po komplikovaném příchodu na svět musela ještě v dětství pod kudlu.

„Měla jsem vrozenou vadu srdce, takzvanou otevřenou tepennou dučej. Dodnes mám od tohoto zákroku velkou jizvu na zádech,“ dodala kráska s tím, že nyní je naštěstí všechno v pořádku.

I ona si ale se svou dcerou při porodu užila. „I Rosálka přišla na svět o něco dříve před termínem. Žádné podobné problémy ale naštěstí nemá,“ uzavřela s radostí v očích.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:35 30. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  8
 • Cože
  7
 • Trapas
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
 • Haha
  4
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře