jít naiDNES.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Jiřina Bohdalová na křtu své kuchařky „Když hvězdy vaří“ jen zářila! | foto: Profimedia.cz

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina Bohdalová (87) na křest svého kuchařského díla „Když hvězdy vaří“. Přestože si nedávno zranila kotník, který ji na chvíli upoutal na invalidní vozík, naše herecká legenda se na akci řehtala od ucha k uchu.

Jiřina Bohdalová si nedávno poranila kotník, a tak si vysloužila nejen ortézu, ale dokonce byla nucena jezdit na invalidním vozíku. Ani to herečce nezabránilo ve křtu své kuchařské knihy „Když hvězdy vaří“, která vznikla na základě receptů slavných osobností. Ty si Bohdalová zvala do pořadu České televize Hobby naší doby, kde pak hvězdné pokrmy vznikaly.

Volala jsem jim osobně, nikdo mi neodmítl. Za dobu uvádění zmíněného pořadu bylo odvysíláno přes 360 dílů, což vydalo na více než 400 receptů!“ chlubí se herečka, která je vyhlášenou gurmánkou.

Bohdalová možná dorazila s nalomeným zdravím, zato v rozjařené náladě, kdy rozdávala jeden úsměv za druhým. „Jak vidíte, jsem tu živá a až na kotník i zdravá, takže nic vám ani čtenářům nehrozí. Jen kulinářský zážitek,“ uvádí herečka.

Ačkoliv nálada byla přímo skvělá, divadelní představení musí herečka zatím rušit. „Divadlo, to bohužel nemůžu. Můžu takhle, ale že by mě nosili po scéně, to nejde,“ svěřila se Bohdalová pro Super.cz.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 čtvrtek 11. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  6
 • Trapas
  6
 • Haha
  5
 • Tvl
  4
 • Cože
  2
 • Sladký
  1
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře