Bohdalová se omluvila z povinností pro nemoc. Pak řádila na Renčově svatbě!

Herečka Jiřina Bohdalová (86) pořádně vypekla diváky i pořadatele festivalu filmových a televizních komedií v Novém Městě nad Metují. Namísto, aby si převzala cenu za nezapomenutelné role, bavila se na svatbě přítele a kamaráda Filipa Renče (52). Na tom by zřejmě nebylo nic špatného, kdyby se známá umělkyně neomluvila pro nemoc!

V sobotu si měla herečka Jiřina Bohdalová převzít cenu za nezapomenutelné role v českých komediích, kterou se jí rozhodl věnovat Městský klub a Nové Město nad Metují. Herečka se však z dlouho plánované akce na poslední chvíli omluvila. 

„Herečka Jiřina Bohdalová se pro nemoc omluvila, nemohla se proto účastnit,“ dozvěděli jsme se od organizátorů akce. 

Jenže den předtím se známá bavička ukázala na svatbě Filipa Renče, kde ji zdobil úsměv od ucha k uchu. „Byla veselá, v dobré náladě. Rozhodně nevypadala, že by jí bylo špatně,“ řekl nám dokonce jeden z hostů Renčovy svatby, kde se herečka zdržela několik hodin.

Jiřina Bohdalová uprostřed dění.

Jiřina Bohdalová se prý dobře bavila.

„Když se to organizátoři festivalu dozvěděli, byli dost naštvaní,“ uvedl další z našich informátorů s tím, že jí takové chování dlouho neodpustí. „Člověk jí chce dát cenu a ona se zachová takhle,“ dodal rozhořčeně.

Bohdalová se tak zajisté tváří festivalu pro příští rok nestane.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:26 25. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  65
 • Haha
  15
 • Super
  11
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
Komentáře