Trošku magor, trošku blbci: Ukažte mi ta pohlaví, čílí se Bohdalová kvůli genderu

4. srpna
I když se herečka Jiřina Bohdalová (90) snaží být i ve svých letech pokroková, používá mobil, má dokonce i profil na sociálních sítích, co jí nejde do hlavy, jsou lidé, kteří o sobě říkají, že nejsou kluci ani holky, že se možná necítí být nikým. „Vždyť je to proti zdravému rozumu,“ hřmí oblíbená herečka. Co ještě na téma genderové svobody řekla?

Herečka Jiřina Bohdalová se vždycky snažila být pokrokový člověk, i když by to ve svém věku už nemusela dělat. Chce jít s dobou, nechce se kvůli létům limitovat. Ale co je na ni moc, to je příliš. 

Naprosto se rozčílila, když v rozhovoru pro Reflex naťukli téma pohlavní nevyváženosti a toho, že se mnoho lidí necítí být ani mužem, ani ženou. Nebo to mají naopak a chtějí, aby je lidé brali bezpohlavně.

To bylo něco pro Jiřinku.

„Celý svět je nemocný, nejsme nemocní jenom my. Nemluvím o covidu, ale celkově. Svět je nemocný a naše malá zemička taky. Když máme několik pohlaví, když máme Me Too, když máme, já nevím co… Vždyť je to příšerné, vždyť je to proti zdravému rozumu,“ rozohnila se herečka.

Nechápe, kde to ti lidé berou, proč si takové věci vůbec o sobě myslí, kde to u nich začalo.

„Ježiš, já nevím, kde ta pohlaví mám, jestli v podpaží, nebo jestli mi je tatínek zapomněl udělat… Vždyť ti lidé mluví blbosti. To mě na tom strašně… Trošku magor, trošku blbci, tak mi ukažte ta pohlaví,“ říká Bohdalka.

Jiřina Bohdalová při natáčení show Zlatá maska

Jiřina Bohdalová už nic nechápe.

Na otázku, zdali tito lidé nemají nárok myslet si, co chtějí, odpovídá Bohdalová rázně.

„Nemají, protože to hlásají. Ať si to myslí pro sebe, ale ať to nevykřikují, tyhle pitomosti. Nemají co dělat, daří se jim moc dobře, za nic! Tohle by se mělo změnit,“ uzavřela vyprávění herečka a naprosto se nad tím rozčílila.

U ní by asi nebinární pansexuálové v polyamorním vztahu nepochodili.

Fotogalerie

Komentáře