Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Vyorálek: Nečasovým bych žalobu neradil, působí to jako přiznání. Postelové scény nechtěla Eva

  Jako premiér ze Sedmi schodů k moci slaví úspěch. Jiřímu Vyorálkovi další politická role nesmírně sedla a spolu s Evou Podzimkovou coby jeho vypočítavou a sebevědomou asistentkou Annou táhnou primácký seriál k hodně vysokým hodnocením. Na růžích přitom ustláno neměli, manželé Nečasovi hrozili tvůrcům dokonce žalobou. O tom i o intimních scénách před kamerou Vyorálek promluvil v rozhovoru pro Expres.cz.

  Jednu ze dvou hlavních hvězd Sedmi schodů k moci redakce potkala na křtu knihy, kterou k seriálu napsal legendární investigativní novinář Josef Klíma.

  Jiří Vyorálek byl ve skvělé náladě. Vtipkoval s novináři i moderátorkou, kterou varoval, aby z něj neudělala Zaorálka, jako se mu to stalo nedávno.

  Když jsme se ho ale zeptali na poměrně dramatické pozadí seriálu, jehož vysílání chtěli zarazit manželé Nečasovi, tedy expremiér Petr Nečas a jeho láska Jana, zvážněl.

  „Doslechli jsme se, že někdo bude podávat nějakou žalobu. Já bych to ale těm lidem vlastně neradil, protože se tím určitým způsobem přiznávají, že jsou tomu podobní až moc,“ myslí si Jiří Vyorálek.

  Josef Klíma, Josef Klíma, Jiří Vyorálek

  Dodal také, že se ale během příprav na roli žádnou konkrétní reálnou postavou, tedy ani expremiérem Petrem Nečasem, neinspiroval.

  Zeptali jsme se ho také na intimní scény ze seriálu, o kterých je známo, že je nenatáčeli Vyorálek s Podzimkovou, ale dubléři. Proč?

  Eva Podzimková a Jiří Vyorálek v seriálu Sedm schodů k moci

  „Bylo to po nějaké dohodě. Evě se do toho nějak úplně nechtělo a já se necítil na to, abych spolupracoval s úplnou profesionálkou, takže jsme to nechali na lidech, kteří tu práci ovládají skvěle a odvedli ji skvěle,“ prozradil.

  Co dalšího Jiří Vyorálek o pozadí seriálu Expresu prozradil? Na celý rozhovor se podívejte v úvodu článku?

  Fotogalerie