Pomeje je prý závislý na prášcích proti bolesti. Sám to popírá, léky ale přiznal!

Má ještě šanci postavit se na nohy? Stav Jiřího Pomejeho má být prý velmi vážný. Kromě toho, že se nedokáže zbavit závislosti na alkoholu, kvůli čemuž jej před pěti měsíci opustila manželka, má podle informací Expresu být závislý na silných prášcích proti bolesti. Co k tomu řekl Pomeje?

Jiří Pomeje se ničí v přímém přenosu. Strach o něj nemají jenom poslední kamarádi, kteří mu zbyli, ale i matka jeho dcerky Aničky Andrea, jíž na Pomejem stále záleží. Ačkoliv ten jí v posledních dnech kvůli jejímu novému vztahu s pokrývačem Petrem Plačkem častuje vulgárními zprávami a výhrůžkami, ta doufá, že se Jirka jednou dokáže postavit na nohy.

Dneska to ale nebude. Před několika dny se totiž Andrea nechala slyšet, že Jirka je na tom tak bledě, že se bojí, aby mu neselhala játra nebo aby někde nespadl a nezemřel na následky zranění. Prý se před několika dny pod vlivem alkoholu tak ošklivě potloukl, že měl obličej samou modřinu. A nestalo se to údajně poprvé.

Alkohol ale podle informací Expresu nemá být jedinou jeho závislostí. Pomeje má být totiž údajně již řadu měsíců závislý na silných prášcích proti bolesti. Mluví se o tramalu. Situace má být dokonce tak vážná, že už i jeho nejvěrnějšímu kamarádovi Pavlu Páskovi s ním došla trpělivost, nechal se totiž slyšet, že pokud se Jirka nezačne léčit, odstřihne ho od všech peněz.

Jiří to ale vidí jinak. „Proti bolesti neberu nic. Jenom čtrnáct dní mě bolí kyčel. Nevím proč. Kulhám z toho,“ sdělil nám Pomeje, když jsme se jej zeptali, zda je pravda, že by měl brát pravidelně léky proti bolesti.

Když jsme ale vyslovili název léku Tramal, zbystřil. „Vůbec v žádném případě. Je to droga. To jsem bral, když mě vykuchali. Ale v nemocnici. Tramal je nesmysl. Bral jsem ho po operaci. To je tak těžká věc, že vůbec. Nevím, kdo mě do toho chce zatáhnout. O tramalu může vědět jenom Andrea nebo doktoři. Přestal jsem ho brát po operaci, od té doby, co jsem se vrátil domů a byl vyhozen na ulici, tak jsem na tento druh léků nesáhl. Nejsem blázen,“ říká kategoricky Pomeje.

Ten nám ale přiznal, jaké léky bere. „Jsou to jenom antidepresiva a prášky na spaní,“ přiznal nám Pomeje, kterého jsme naposledy s pivem v ruce přistihli před týdnem, což je taky nebezpečná kombinace.

Nyní je podle svých slov naprosto čistý. V neděli totiž převzal od Andrey dcerku Aničku, s níž by měl být dalších téměř čtrnáct dní.

„Je to super. Ona je to nejlepší, co mě potkalo. Strávili jsme spolu půlku prázdnin,“ pochlubil se Pomeje s tím, že v posledních dnech prý na alkohol nesáhl.

Tak snad se kvůli malé Aničce pokusí postavit znovu na nohy. Prý se o to pokouší. „Chci si najít práci, abych se mohl o malou postarat,“ uzavřel Jiří Pomeje, který snad tentokrát nezůstane jenom u slov, ale začne i konat. Necháme se překvapit.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 19. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  17
 • Super
  9
 • Cože
  9
 • Tvl
  7
 • Haha
  6
 • Sladký
  5
Komentáře