Chci ještě vidět dceru! Poslední přání Jiřího Pomejeho

Jiří Pomeje s úsměvem na tváři | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Od té doby, co byl filmový producent Jiří Pomeje (54) převezen do soukromého sanatoria pro onkologické pacienty, daří se mu podle jeho přítele a mecenáše Pavla Páska lépe. Dokonce začal v nemocnici posilovat s činkami, protože by se rád dostal znovu do kondice. Jeho největší přáním je ale vídat se se svou pětiletou dcerou Aničkou.

Jiří Pomeje byl minulý týden převezen do soukromé Nemocnice Na Pleši, a přestože se cítí lépe, když přijde řeč na jeho dceru Aničku, posmutní. Chci ještě chvilku žít a být se svou dcerou, kterou už k maturitě asi nedoprovodím. A to jsem moc chtěl. Ale dost už těchhle blbých keců,“ posteskl si pro Blesk.cz.

Kromě dcery, kterou by rád viděl, se Jiřímu daří. Alespoň podle toho, co říká. „Dělá mi to tady dobře. Pomalu se zase dávám do formy. Dali mi činky, ať prý posiluji ruce. No jo, jenže jsou kilový,“ stěžuje si Pomeje, kterému jeho kamarád Pavel Pásek naštěstí donesl také činky pětikilové.

Připravuji se na nepřítele. Musím být silný. Spokojený ale budu, až zvednu stokilovky! Ke cvičení taky piju proteinové koktejly. Chci být fit, pojedu do Thajska. Dobrý, co?“ plánuje si producent bojující s rakovinou. 

Díky svému příteli Pavlu Páskovi si může dovolit pobyt v soukromém sanatoriu, v předešlých měsících bydlel také v jeho bytě. Není tedy divu, že i do Thajska by Pomeje rád cestoval s ním.

„Jasná zpráva, že s Pavlíkem! Myslím, že za dva měsíce by to už šlo. Budeme tam honit baby!“ ujišťuje Pomeje.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:23 středa 8. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  72
 • Tvl
  33
 • Trapas
  27
 • Cože
  21
 • Sladký
  21
 • Haha
  17
Komentáře

Mohlo by vás zajímat