Zdrcující zpráva pro Pomejeho: Vrátila se mu rakovina, tentokrát napadla kosti

Jiří Pomeje se dozvěděl zdrcující zprávu: Vrátila se mu rakovina, tentokrát napadla kosti. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Ani ne rok poté, co úspěšně zdolal rakovinu hrtanu, se Jiří Pomeje dozvěděl zdrcující zprávu. Zákeřná nemoc se mu vrátila. A rovnou zodpověděla i otázku, proč bývalý producent už několik měsíců chodí jen o berlích – rakovina totiž napadla jeho kosti, čímž mu způsobila bolesti i zlomenou kyčel.

Jiří Pomeje nepochybně zažívá nejhorší rok svého života. V lednu sice po náročném boji překonal rakovinu hrtanu, od té doby však začal nezřízeně pít alkohol, načež ho opustila manželka Andrea a padla do náruče svalnatého pokrývače Petra Plačka. Jiří si mezitím oholil hlavu a poslední dobou se belhá jen o berlích. A teď přišla další rána.

Bývalému producentovi se vrátila rakovina. Konkrétně jde o rakovinu kostí, čímž se vysvětlují i eskalující problémy s chůzí. Právě zákeřná nemoc mu totiž způsobila bolesti kyčle i vážnou zlomeninu stydké kosti, s níž byl před nedávnem hospitalizován.

O návratu rakoviny informoval server Blesk.cz, který také hovořil s producentem Pavlem Páskem, jedním z posledních přátel, kteří se k Pomejemu neotočili zády. Právě on mu také skličující zprávu musel oznámit.

„Co vám mám na to říct? Jak to vzal? Nese to! Jde znovu do lítého boje s tou sviní,“ vzkázal Pásek, že je Jiří připraven znovu s rakovinou bojovat.

Tomu ostatně nasvědčuje i to, že lékařům okamžitě odsouhlasil zahájení léčby chemoterapiemi. Minule přitom dlouho váhal a uchýlil se třeba i k pochybné variantě přísné hladovky. Nakonec ho zachránila až lednová operace.

„Jirka všechny zdraví. A já za něho moc prosím, dopřejte mu teď všichni klid. Opravdu ho potřebuje, aby s tou sviní mohl bojovat!“ vzkazuje Pásek.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:20 28. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  24
 • Trapas
  19
 • Haha
  16
 • Cože
  14
 • Sladký
  14
 • Super
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat