Pomejeho mecenáš se obává nejhoršího: Jirku už asi neuvidím!

Pavel Pásek platí za léčbu Jiřího Pomejeho 40 tisíc měsíčně. | foto: Profimedia.cz

Jiřího Pomejeho opouští jedna z jeho největších opor. Jeho kamarád a dlouholetý mecenáš Pavel Pásek odlétá již v úterý do Mexika. Česko ale neopouští moc lehce. Bojí se, že svého kamaráda již nikdy neuvidí!

Kdykoliv byl Jiří Pomeje na dně, na pomoc mu přispěchal jeho kamarád Pavel Pásek. Jinak tomu nebylo ani v posledních týdnech, kdy lékaři Pomejemu znovu diagnostikovali rakovinu, která se měla rozšířit po celém jeho těle. 

Když lékaři oznámili, že pro Pomejeho již neexistuje možná léčba, znovu přispěchal Pásek. Právě ten zařídil, že byl Jiří před několika dny z pražské nemocnice přemístěn do specializované Nemocnice Na Pleši, kde bude mít veškerý komfort.

A nebude zadarmo. Podle informací Blesku bude Pavel Pásek platit měsíčně 40 tisíc korun. „Tohle zařídit je pro mě to nejmenší, co pro toho mýho komedianta můžu udělat,“ sdělil Pásek, který se musel poprat s dilematem, zda odletět na dlouho plánovanou dovolenou do Mexika, nebo tu zůstat a být nablízku svému příteli.

Jelikož uznal, že by jeho přítomnost nic nevyřešila, rozhodl se pro odlet. Do letadla ale podle informací Expresu nebude Pásek nasedat s příjemným pocitem. „Pavel se bojí, že už ho nikdy neuvidí. Proto řekl, že ať to léčení stojí cokoliv, že všechno platí,“ sdělil nám zdroj z okolí mocného producenta s tím, že jeho obavy jsou na místě. 

S Jiřím Pomejem to totiž podle posledních informací nevypadá vůbec dobře, sama Andrea Pomeje nám o víkendu sdělila, že netuší, kolik času mu zbývá a zda vůbec existuje šance na jeho uzdravení.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:36 7. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  151
 • Super
  34
 • Cože
  29
 • Trapas
  27
 • Haha
  22
 • Sladký
  22
Komentáře