Pomeje doráží na Andreu: Volá jí dvacetkrát za večer, jejího pokrývače ponižuje!

Jiří Pomeje prý Andreu denně bombarduje zprávami. | foto: koláž Expresu

Už několik měsíců spolu nežijí, i přesto se bývalý producent Jiří Pomeje stále nemůže s odloučením od manželky smířit. Jak sama Andrea prozradila, dokonce ji denně bombarduje desítkami telefonátů. Žárlí hlavně na pokrývače Petra Plačka, prý ho dokonce neustále shazuje a obviňuje ho, že mu chce ukrást dceru Aničku!

Ačkoliv Jiří Pomeje před několika měsíci úspěšně porazil zákeřnou rakovinu hrtanu, moc důvodů k radosti nemá. Naopak působí, jako by se nacházel na pokraji definitivního krachu.

Kromě potíží s nohou, kdy se Pomeje nedokáže téměř pohnout bez berlí, ho trápí i problémy v osobním životě. Hůl nad ním zlomila jeho manželka Andrea, která nesnesla Jiřího závislost na alkoholu. Našla si svalnatého pokrývače Petra Plačka, jenže žárlivý Pomeje to nemůže ani trochu skousnout.

„Jirka prostě chorobně žárlí, a když už s ním mluvím, snaží se mě s Petrem rozeštvat, ponižuje ho přede mnou, je to strašné. Už mi docházejí síly,“ popsala Andrea serveru Blesk.cz.

Pomejeho žárlivost se prý projevuje především tak, že svou manželku denně bombarduje desítkami telefonátů a vymýšlí si lži, jimž pak sám věří.

„Nemá ani cenu brát mu telefony. Mám od něj třeba dvacet nepřijatých hovorů za večer, je to otravné, ale nezvednu mu ho. Mluví jen samé nesmysly, v hlavě si vytváří konstrukce a lži, kterým pak sám uvěří. Úplné bludy,“ popisuje Andrea Pomeje.

Jiří si prý nebere servítky ani s pokrývačem Petrem Plačkem, v jehož náruči teď Andrea skončila a soudě podle společných fotek je s ním znovu šťastná. Kromě již zmíněných útoků a ponižování ho dokonce obvinil, že mu chce ukrást pětiletou dceru Aničku!

„Třeba mě obvinil, že chce Petr adoptovat Aničku. Že prý jsme o tom mluvili v reportáži na Nově. Každý si to může ověřit, že to není pravda, je to na internetu. Petr naopak řekl, že mi do výchovy vůbec nechce mluvit, jen kdybych ho o to v budoucnu požádala,“ vysvětlila Andrea Pomeje.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:20 2. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  46
 • Haha
  22
 • Tvl
  16
 • Super
  12
 • Cože
  12
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat