Podivné vysvětlení! Proč přišel Paroubek na Krampolovy narozeniny bez přítelkyně?

První mráčky v ráji? Jiří Paroubek dorazil na narozeninovou párty svého kamaráda Jiřího Krampola bez své současné partnerky Gabriely Kalábkové. Její absence má ale podle bývalého předsedy vlády jednodušší vysvětlení než rozchod. Jaké?

Když před více než rokem od Jiřího Paroubka prchla matka jeho dcerky Margaritky Petra Paroubková, obávaný politik po své stále ještě manželce dlouho netruchlil. Již loňské léto trávil s bývalou poslankyní ČSSD Gabrielou Kalábkovou, kterou dokonce označil za svou životní partnerku. I proto bylo s podivem, že jej nedoprovázela na oslavu osmdesátých narozenin Jiřího Krampola.

„Partnerka mě ještě nepropustila ze svých služeb, to ne, ale řeknu to otevřeně a doufám, že se to Jirka nedozví. Já jsem si myslel, že jeho oslava je zítra,“ přiznal se Paroubek s tím, že se tudíž Gabriela nestihla na slávu v pražském Rudolfinu připravit.

„Partnerka šla dneska k holiči, a když jsem jí pak řekl, že oslava je dneska, sdělila mi, že by se styděla sem s těmi vlasy přijít. Mrzí nás to, ale jsem tady sám,“ sypal si popel na hlavu expolitik, kterého jsme se zeptali, zda je pravda, že až se rozvede s Petrou, rád by se oženil potřetí a pojal za svou choť právě Kalábkovou.

A jeho odpověď nás překvapila. „Ona je radikální socialistka, takže na to vdávání není. V tom předchozím vztahu, kde byla léta, se taky nevdala. Já jsem spíš formalista. Než ale budu propuštěn z úvazku od Petry, tak to možná taky bude nějaký rok trvat. Takže se tím nezabýváme. Navíc rozvod probíhá pomalu,“ sdělil nám Paroubek, který ač si spletl dny, na oslavu nedorazil s prázdnýma rukama.

„K narozeninám jsem mu přinesl senzační koňak. V té době, když jsem ho kupoval, někdy před patnácti až dvaceti lety, byl dvacetiletý. Dneska bude pětatřicetiletý až čtyřicetiletý. A ještě jedno šampaňské a kytku. Jemnou kytku, protože jeho humor je jemný. Ani dámě bych nepřinesl kytku udělanou z tak drobných květin,“ prozradil Paroubek s tím, že Krampol má sice typicky český humor, ale velmi jemný. Nikdy nikoho neurazí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 11. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  20
 • Super
  13
 • Haha
  13
 • Tvl
  12
 • Sladký
  11
 • Cože
  10
Komentáře