Nové snímky Jiřího Menzela: „Máme se dobře!“ vzkazuje Olga fanouškům

Olga Menzelová se pochlubila uzdravujícím se manželem. „Máme se dobře,“ vzkázala! | foto: Facebook

Prošla si peklem, nepochybně zažila ten nejhorší rok svého života. Teď se ale Olga Menzelová pochlubila, že náročná rehabilitace jejího manžela, herce a oscarového režiséra Jiřího Menzela, nese ovoce. Přestože se teprve na podzim vrátil po bezmála roční hospitalizaci se zánětem mozkových blan domů, vypadá spokojeně a užívá si v obklopení rodiny. „Jsme spolu doma, máme se dobře a užíváme si společný čas,“ vzkazuje Menzelová!

Dostal zánět mozkových blan, a protože nebyl očkovaný, nemoc se u něj nebezpečně rozšířila. Herec a oscarový režisér Jiří Menzel pak strávil měsíc v umělém spánku, následoval bezmála roční pobyt v nemocnici, během něhož oblíbený filmař potřeboval pomáhat s příjmem potravy a pohybovat se mohl jen na vozíku.

Přestože se mnozí báli o jeho život, Menzelův stav se začal pomalu zlepšovat. Přes původní zprávy, že se zřejmě už nikdy nevrátí z nemocnice, si ho manželka Olga nakonec v polovině loňského října mohla vzít do domácího léčení. A i tam Menzel zaznamenal pokrok.

Znát je to i na posledních fotkách, které Olga Menzelová zveřejnila na Facebooku. Svým fanouškům na nich poděkovala nejen za přání ke svým narozeninám, ale především za podporu v péči o manžela.

Takto nyní vypadá Jiří Menzel.

Takto nyní vypadá Jiří Menzel.

„Milí přátelé, tolik blahopřání k narozeninám! Moc děkuji! Udělali jste mi velkou radost! Děkuji za vaši podporu. Vážím si jí. Dodává mi potřebnou energii do dalších dní, kterou teď moc potřebuji,“ píše Menzelová.

Jiří Menzel s manželkou Olgou

Jiří Menzel s manželkou Olgou

Na fotkách je znát, že se stav Jiřího Menzela o něco zlepšil. V obklopení vlastní rodiny se tváří spokojeně a na všech fotkách se usmívá.

Jiří Menzel s dcerou. Oskarový režisér vypadá spokojeně.

Jiří Menzel s dcerou. Oscarový režisér vypadá spokojeně.

„Spousta z vás ví, že máme za sebou náročné období, kdy se intenzivně řešil zdravotní stav mého muže. Věřte tedy, že jsme spolu doma, máme se dobře a užíváme si společný čas,“ vzkazuje Olga.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:24 středa 29. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  49
 • Trapas
  21
 • Tvl
  16
 • Haha
  12
 • Cože
  10
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat