jít naiDNES.cz

Krampol vysvětloval litry alkoholu u manželky: Hanka si vybrala špatnou večerku!

Jiří Krampol hájí svou ženu. | foto: Profimedia.cz

Manželka Jiřího Krampola (79) Hana byla přistižena fotografy, jak nakupuje litry alkoholu v blízké večerce. Podle informací Blesku zde choť televizního baviče notoricky nakupuje flašky vína, přestože se kvůli závislosti na pití v kombinaci s léky léčila a hrozilo, že skončí špatně. Proti těmto informacím se ovšem tvrdě ohradil sám Krampol a přišel s poněkud svéráznou obhajobou nemocné ženy.

Ačkoliv by se neměla do konce života dotknout alkoholu, podle tvrzení deníku Blesk Hana Krampolová denně nakupuje litry alkoholu. Přestože je podle záznamu, který má deník k dispozici, zřejmé, že se žena moderátora pořadu Nikdo není dokonalý sotva udrží na nohou, Krampol tvrdí, že víno kupovala pro něj a jejich početnou návštěvu.

Svou ženu dokonce obhajuje svérázným způsobem. „Kdyby kupovala denně alkohol pro sebe, určitě by nechodila do večerky, která leží u nás v domě a kde ji všichni znají. Šla by do vedlejší ulice,“ hájí svou ženu Krampol, který už prý udělal v inkriminované večerce humbuk.

„Byl jsem tam a seřval jsem je,“ tvrdí herec, který ale do obchůdku podle svých slov i přesto chodit nepřestane. A důvod pro to má velmi jednoduchý.

„Široko daleko není žádná jiná večerka,“ vysvětlil nám sám herec, který tak svým posledním sdělením podkopal vlastní argument, že by jeho žena chodila alkohol nakupovat do večerky ve vedlejší ulici.

Navíc po zhlédnutí videa, ze kterého je zřejmé, že se při chůzi musí přidržovat lampy, je jasné, že by dál než k nejbližší večerce nedošla. Je tak otázkou, zda má Hanka Krampolová stejně jako její manžel jenom problémy s chůzí, nebo je ten problém mnohem závažnější.

Proč by ale zase Krampol riskoval zdraví milované ženy, když nám sám přiznal, že by ji při prvním náznaku problému okamžitě odvezl do nemocnice.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:57 26. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  56
 • Trapas
  40
 • Tvl
  14
 • Cože
  11
 • Super
  10
 • Sladký
  8
Komentáře