Krampol se zastal své ženy: Kdyby chlastala, jede zpátky do nemocnice!

Krampol se zastal své ženy, kterou takto v létě vezl domů z léčebny. | foto: Showpix

Propadla manželka herce Jiřího Krampola znovu alkoholu? Podle videa, které má k dispozici deník Blesk, v němž Hanka Krampolová sotva stojí na nohou, to tak vypadá. Herec a moderátor pořadu Nikdo není dokonalý to ale rezolutně popírá. Prý by ji okamžitě předal do péče lékařů!

Tři piva k snídani, místo oběda lahev červeného a jako večerní menu další flaška vína navíc. Takto podle zjištění novinářů vypadá každodenní nákup Hany Krampolové. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby však manželka oblíbeného herce neměla přísný zákaz konzumace alkoholu pod pohrůžkou, že by také mohla v nejhorším případě po jeho požití umřít.

A ačkoliv existuje údajně hned několik očitých svědků, kteří Krampolovou pravidelně potkávají ve večerce poblíž jejich bydliště, podle Krampola je vše v pořádku.

„Až ji někdo uvidí, jak se válí ve vlastních výkalech na ulici, ať píše články. Ona si může chodit nakupovat, co chce,“ rozohnil se hned na začátku našeho rozhovoru Krampol, který absolutně stojí za svou ženou.

„Já ji nehlídám. Ona ví jednu věc, a to, že kdyby pila, jde zpátky do nemocnice,“ říká nekompromisně Krampol s tím, že Hanka pije jenom nealkoholické pivo. „Ta ženská nepije, protože se bojí. Kdyby náhodou přišla krize, na což mě doktor upozornil, první, co bych udělal, že bych ji odvezl do nemocnice,“ tvrdí herec.

Rázem si ale začal protiřečit. Kdyby prý byl na místě své ženy, také by sáhl po alkoholu. „Ona byla čtyři roky zavřená doma se čtyřmi zlomeninami. Kdybych já byl v jejím stavu, chlastal bych taky,“ šokoval nás svým tvrzením herec.

A to není jediné, k čemu se přiznal. Sám nám totiž prozradil, že svou ženu, která se doživotně nesmí dotknout alkoholu, pokouší právě on. „Pro to víno jsem ji poslal já. Ačkoliv již čtrnáct let nepiju, čas od času si dám trošku červeného vína,“ prozradil herec, který si vážně stojí za tím, že jeho žena nepije. „Kdyby ano, velice tvrdě bych to zarazil,“ uzavřel herec, který zároveň dodal, že žádný alkoholik nedokáže chlastat úplně, čímž si znovu protiřečil.

Tak se necháme překvapit, jak se situace vyvine. Buď doopravdy Hana nepije a jenom si před Vánoci pozvali domů přátele s opravdu velkou spotřebou alkoholu, nebo bude muset chodit v budoucnu nakupovat do jiného obchodu. Po tomto vyjádření by totiž bylo více než trapné, kdyby Krampolová i nadále nakupovala ve stejné večerce, když ani jeden z nich nepije. Jenom těžko by totiž někdo uvěřil tomu, že mají denně nějakou návštěvu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:50 25. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  57
 • Haha
  22
 • Super
  12
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9
Komentáře