jít naiDNES.cz

Sexuální otroctví a tři orgasmy denně. Exkurze do Epsteinova doupěte v Karibiku

Ostrov Little St. James vypadá na první pohled jako dokonalý tropický ráj pro milionáře. Velikost sedmdesát akrů, pláž, bazény, tenisový kurt, palmy a samozřejmě heliport. Jenže právě tady mělo být sídlo neřesti, kam si finančník Jeffrey Epstein (†66) zval mocné přátele, jimž poskytoval nezletilé sexuální otrokyně.

Smrt údajného boháče a finančníka Jeffreyho Epsteina nedá spát mnoha lidem (nebo naopak dá?). Nejen obětem, jež měl sexuálně zneužívat (spravedlnosti už se nedočkají), ale také politickým špičkám, které jsou s pedofilem spojovány, královské rodině, slavným hercům, režisérům a byznysmenům.

Vlastně všem, kdo se kdy účastnili zlověstných mejdanů, na nichž Epsteinovi hosté nutili nezletilé dívky k sexuálním praktikám.

Epstein měl své nechvalně proslulé večírky pořádat v luxusních sídlech v New Yorku, Miami, na palubě letadla zvaného Lolita Express a v neposlední řadě na karibském „ostrově orgií“ Little St. James, jehož měl být vlastníkem.

Mezi Epsteinovými kamarády a potenciálními hosty měli figurovat někdejší americký prezident Bill Clinton, současný prezident Donald Trump, druhorozený syn královny Alžběty princ Andrew, ale také slavní herci, modelky a další.

Na jednom z ostrůvků v souostroví Panenských ostrovů měl Epstein postavené ohromné sídlo, kde údajně k orgiím docházelo. 

Pořádaly se v budově orgie?

Pořádaly se v budově orgie?

Svědci popisují, že kolem Epsteinova haciendy na ostrově Little St. James byly k vidění dívky, kterým bylo sotva patnáct let. Dívky, jež měl věznit jako sexuální otrokyně, měl finančník údajně zavřené v podzemí sídla.

Na ostrově byl kromě hlavního „doupěte“ také menší domek čtvercového půdorysu se zlatou kupolí (tu měla zničit bouře). Venkovní závora naznačuje, že uvnitř mohli být vězněni lidé. Kromě toho byla zvukotěsná, takže z vnitřku nepronikaly ven žádné hlasy nebo zvuky.

V budově měla být koupelna a obývák, ve kterém bylo klavírní křídlo. Epstein měl být vynikajícím pianistou, a tak někteří tvrdí, že místnost sloužila jen jako hudební salonek.

Pořádaly se v budově orgie?

Pořádaly se v budově orgie?

Jiní se ale domnívají, že uvnitř probíhaly rituální orgie ve stylu posledního Kubrickova filmu Spalující touha (Eyes Wide Shut).

Jeffrey Epstein byl 10. června obviněn z obchodu s děvčaty a kuplířství. Přiměl stovky nezletilých k sexuálním hrátkám a pohlavnímu styku s politiky, boháči a jinými osobnostmi. Už v roce 2008 si odseděl třináct měsíců, tehdy se přiznal jen k menším obviněním. 

Finančník měl po svých sexuálních otrokyních požadovat pro sebe i pro své známé tři orgasmy denně s tím, že je to přirozená biologická potřeba. 

Sexuálních večírků se měli účastnit také „andílci“ Victoria’s Secret včetně majitele firmy Leslieho Wexnera. Epstein měl zneužívat nejen Wexnerovy modelky, ale také peníze. 

V sobotu 10. srpna byl Jeffrey Epstein nalezen mrtev ve své newyorské cele. Předpokládá se, že finančník spáchal sebevraždu (ačkoliv měl být hlídán dozorci nepřetržitě ve dne v noci). 

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat