Úterý 21. ledna 2020, svátek má Běla
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Sexuální otroctví a tři orgasmy denně. Exkurze do Epsteinova doupěte v Karibiku

  Ostrov Little St. James vypadá na první pohled jako dokonalý tropický ráj pro milionáře. Velikost sedmdesát akrů, pláž, bazény, tenisový kurt, palmy a samozřejmě heliport. Jenže právě tady mělo být sídlo neřesti, kam si finančník Jeffrey Epstein (†66) zval mocné přátele, jimž poskytoval nezletilé sexuální otrokyně.

  Smrt údajného boháče a finančníka Jeffreyho Epsteina nedá spát mnoha lidem (nebo naopak dá?). Nejen obětem, jež měl sexuálně zneužívat (spravedlnosti už se nedočkají), ale také politickým špičkám, které jsou s pedofilem spojovány, královské rodině, slavným hercům, režisérům a byznysmenům.

  Vlastně všem, kdo se kdy účastnili zlověstných mejdanů, na nichž Epsteinovi hosté nutili nezletilé dívky k sexuálním praktikám.

  Epstein měl své nechvalně proslulé večírky pořádat v luxusních sídlech v New Yorku, Miami, na palubě letadla zvaného Lolita Express a v neposlední řadě na karibském „ostrově orgií“ Little St. James, jehož měl být vlastníkem.

  Mezi Epsteinovými kamarády a potenciálními hosty měli figurovat někdejší americký prezident Bill Clinton, současný prezident Donald Trump, druhorozený syn královny Alžběty princ Andrew, ale také slavní herci, modelky a další.

  Na jednom z ostrůvků v souostroví Panenských ostrovů měl Epstein postavené ohromné sídlo, kde údajně k orgiím docházelo. 

  Pořádaly se v budově orgie?

  Pořádaly se v budově orgie?

  Svědci popisují, že kolem Epsteinova haciendy na ostrově Little St. James byly k vidění dívky, kterým bylo sotva patnáct let. Dívky, jež měl věznit jako sexuální otrokyně, měl finančník údajně zavřené v podzemí sídla.

  Na ostrově byl kromě hlavního „doupěte“ také menší domek čtvercového půdorysu se zlatou kupolí (tu měla zničit bouře). Venkovní závora naznačuje, že uvnitř mohli být vězněni lidé. Kromě toho byla zvukotěsná, takže z vnitřku nepronikaly ven žádné hlasy nebo zvuky.

  V budově měla být koupelna a obývák, ve kterém bylo klavírní křídlo. Epstein měl být vynikajícím pianistou, a tak někteří tvrdí, že místnost sloužila jen jako hudební salonek.

  Pořádaly se v budově orgie?

  Pořádaly se v budově orgie?

  Jiní se ale domnívají, že uvnitř probíhaly rituální orgie ve stylu posledního Kubrickova filmu Spalující touha (Eyes Wide Shut).

  Jeffrey Epstein byl 10. června obviněn z obchodu s děvčaty a kuplířství. Přiměl stovky nezletilých k sexuálním hrátkám a pohlavnímu styku s politiky, boháči a jinými osobnostmi. Už v roce 2008 si odseděl třináct měsíců, tehdy se přiznal jen k menším obviněním. 

  Finančník měl po svých sexuálních otrokyních požadovat pro sebe i pro své známé tři orgasmy denně s tím, že je to přirozená biologická potřeba. 

  Sexuálních večírků se měli účastnit také „andílci“ Victoria’s Secret včetně majitele firmy Leslieho Wexnera. Epstein měl zneužívat nejen Wexnerovy modelky, ale také peníze. 

  V sobotu 10. srpna byl Jeffrey Epstein nalezen mrtev ve své newyorské cele. Předpokládá se, že finančník spáchal sebevraždu (ačkoliv měl být hlídán dozorci nepřetržitě ve dne v noci). 

  Fotogalerie

  Premium

  Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

  Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...

  Premium

  Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

  Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

  Premium

  Přivřela oči a doufala v polibek. Manžel ji místo toho shodil ze srázu

  Ležela vedle něj a pravidelně oddychovala. Odtáhl se od ní, co mu jen postel dovolila, a otočil se zády. Musí to udělat...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 21. ledna 2020, svátek má Běla
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz