Alagič v Tváři Britney netrumfla zpěvem, ale dekoltem a rozměry svého hada

Jasmina Alagič si ve slovenské verzi Tvoje tvář má známý hlas vylosovala píseň od Britney Spears. Diváci sice s jejím výkonem moc spokojení nebyli, na druhou stranu není každý den posvícení. | foto: Koláž Expres.cz

Temperamentní Jasmina Alagič (29) zvládá mnohem víc než jen být partnerkou Patrika Vrbovského (41) alias Rytmuse. Moderátorka aktuálně září ve slovenské verzi show Tvoje tvář má známý hlas. Po partu, v němž ztvárnila Britney Spears, se ale na její osobu snesla vlna kritiky. Prý se chlubila tím, co jí nepatří! A obřího hada kolem krku tím rozhodně nemysleli.

Když Jasmina Alagič do sledované show nastoupila, spousta diváků měla za to, že nic moc nepředvede. Všem pochybovačům ale vzala vítr z plachet, když názorně předvedla, že je pohybově nadaná a poradí si i s náročnějšími pěveckými čísly.

Poté, co na pódium vtrhla coby Britney Spears ve videoklipu k písni I’m a Slave 4 U, začali se diváci u obrazovek ošívat. Ne snad proto, že Jasmina svým bujným dekoltem americkou divu strčila do kapsy nebo snad tím, že škrtič kolem krku byl minimálně dvojnásobný oproti originálu.

Trnem v oku byl spíše fakt, že toho Alagič hudebně moc nepředvedla. Slyšet byl spíš hudební podkres a samotná Britney Spears.

„Jasmina měla jako předlohu live koncert, proto byly ve skladbě použité části samplu z originálu tak, jako to má Britney na svých koncertech,“ řekla k tomu PR manažerka TV Markíza Lenka Horáková.

Sama Alagič pak odpověděla velmi podobně. „Zpívala jsem na předlohu, kterou má Britney na svých živých vystoupeních,“ uvedla moderátorka. Tu může u srdce hřát fakt, že není vždycky posvícení, nehledě na to, že třeba taková Jitka Schneiderová se v Tváři trápí mnohem víc.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 3. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Haha
  13
 • Tvl
  13
 • Trapas
  12
 • Sladký
  9
 • Cože
  7
Komentáře