jít naiDNES.cz

Jasmina Alagič s klobásou: Biomatkám a ezoteričkám poslala jednoznačný vzkaz

Jasmina poslala všech chytrolínům rázný vzkaz. „Zachraňte sami sebe a nepoučujte!“ | foto: instagram

Zatímco Rytmus si vychutnává poslední víkendy bez dítěte a rozjímá nad tím, jak moc se jim život brzy změní, jeho těhotná Jasmina Alagič si užívá světských radostí. Se svým kamarádem se cpe grilovanou klobásou s křenem. „U mě nikdy posty o biostravě a o tom, jak zachránit planetu, nehledejte! Zachraňte sami sebe, pak budeme zachránění všichni!“ vzkazuje všem, co poučují, a upozorňuje na to, že radovat se můžeme z maličkostí.

Jak už se ukázalo mnohokrát předtím, dobře si Rytmus alias Patrik Vrbovský vybral. Jeho manželka Jasmina Alagič je nejen krásná, a to i ve vysokém stupni těhotenství, ale navíc to má v hlavě srovnané.

Nedávno se slovenská moderátorka zamyslela nad tím, co znamená být influencerkou, tedy známým člověkem, který má na sociálních sítích moc ovlivňovat veřejnost. To, na co přišla, se může zdát jako samozřejmost, většina celebrit na sociálních sítích se tím moc neřídí.

„Chtěla bych, aby můj profil měl takovou výpovědní hodnotu, jako je můj život. Chci, aby byl vidět můj skutečný život, radost z něho, z maličkostí, nedokonalostí, dokonalostí, těšení se z úspěchů,“ píše Jasmina.

„Ať je tu tedy cítit chuť žít, umět si vychutnat život, ať už je to na venkově s klobásou, nebo na pláži se salátem z chobotnice,“ pokračuje krásná slovenská moderátorka.

„Prosím, nehledejte tu posty o biostravě a o tom, jak zachránit planetu, zvířata atd. Spíš si myslím, že kdyby každý člověk začal záchranou sebe samého, a to například pozitivnějším viděním světa, byli bychom všichni ‚zachráněni‘ a v pohodě. Následně bychom tak přistupovali ke všemu okolo nás,“vysvětluje Jasmina.

Sama moderátorka mnohokrát zažila, jak ji její sledovatelé poučují o tom, co by v těhotenství měla a co neměla. A co teprve cpát se před porodem buřtem? 

Má svatou pravdu. Lidé jsou zvyklí poučovat a přednášet druhým o tom, jak by se mělo žít. Kdyby si ale každý hleděl svého a neprudil druhé, udělal by pro planetu i všechny její obyvatele nejvíc.

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat