Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Viděl jsem ho dvakrát, byl rozvalený a chtěl pivo! Soukup o Dopitovi, který měl mluvit za Agátu

  Během víkendu Agáta Hanychová (38) z Paříže vyhrožovala, že za ni brzy začne mluvit její manžel Mirek Dopita (39), který do té doby jen mlčel a spokojeně se usmíval na fotkách. Bývalý hráč amerického fotbalu se ale k válce Agáty s Jaromírem Soukupem (54) o dceru Rozárku nevyjádřil a zdá se, že se na tom ani nebude nic měnit. Mluvit tedy začal Soukup, který Expresu popsal, jakou má s Dopitou zkušenost. „Viděl jsem ho dvakrát. Jednou neřekl nic kromě slova pivo a pak jsem ho našel rozvaleného v obýváku, že si přijel pro Kryšpína,“ vzpomíná mediální magnát, který promluvil také o Veronice Žilkové (62), která ho hlásí na sociálních sítích.

  „Ano, mám i další dvě děti. Dnes jsem se fakt naštvala. Holčičky, vy víte a znáte mě. Teď bude mluvit můj manžel,“ napsala na svém Instagramu Agáta Hanychová, která na profil umístila fotku z rodinné dovolené v Paříži.

  Bývalá modelka tak reagovala na expartnera Jaromíra Soukupa, který nemohl pochopit, že ho neinformovala, kde se v době její nepřítomnosti nachází dcera Rozárka.

  „Róza mohla jet s námi k moři, ale díky jeho 16 hodinám v týdnu nemohla. Ač měl nabízený styk kdykoliv předtím nebo potom. Více řekne můj manžel,“ dodala ještě Hanychová.

  Nakonec se ukázalo, že Rozárka byla u své babičky Veroniky Žilkové, kde v sobotu zasahovala policie.

  „Odpoledne jsem hrála, tak hlídala chůva, protože Kryšpín a Mia mají jarní prázdniny a jeli s mámou na výlet. Teď už hlídám já, babička. Věřím, že otce Rózy, když byl malý, babička také někdy hlídala. Boženu Němcovou hlídala babička a dokonce o tom napsala knihu, ze které se maturuje,“ napsala na svém Instagramu Žilková.

  „Paní Žilková nemá právo pečovat o Rozárku bez mého souhlasu. Soudní spory a odloučení od mé dcery zahájila její dcera, paní Dopitová, tak si nemůže stěžovat, že trvám na dodržování pravidel určených soudem. O odjezdu paní Dopitové na 4 dny a odložení Rozárky třetím osobám neznámo kde jsem nevěděl. Dozvěděl jsem se to z bulvárních médií. Předpokládám, že paní Žilková má můj telefon,“ reagoval Jaromír Soukup.

  „Paní Dopitová pravděpodobně vůbec nechápe, že pečovat musí osobně v jejích časech a já musím pečovat osobně v mých časech. Paní Dopitová taktéž nechápe, že Rozárka má dva rodiče. Víkendy, kdy má pečovat o Rozárku paní Dopitová pravidelně tráví bez Rozárky, neboť ji péče o ni evidentně obtěžuje. Je na horách či v Paříži, aniž by otec byl informován,“ dodal magnát.

  Soukup o Dopitovi: Viděl jsem ho dvakrát. Byl rozvalený a chtěl pivo

  Zatímco Dopita stále mlčí, Soukup se k manželi své bývalé lásky vyjádřil a popsal společná setkání.

  „Dopitu jsem viděl dvakrát. Jednou na bizarním paintballu k narozeninám jeho synáčka, kde neřekl nic kromě slova pivo. Pak jsem ho našel po narození Rozárky rozvaleného v obýváku, že si jako přijel pro toho Kryšpína,“ uvedl Soukup.

  „Žilkovou jsem viděl čtyřikrát v životě, z toho jednou v televizi. Tchyně století mne pozvala jednou za rok a půl na oběd. Jednou,“ okomentoval vztah s Veronikou Žilkovou majitel Barrandova.

  Fotogalerie