Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Hanychová po kauze s řidičákem: Úprk do Paříže a výhrůžky Dopitou! Soukup: Nevím, kde mám dceru!

  Agáta vzala Dopitu s dětmi do Paříže. Soukup pochopitelně zuří. | foto: Koláž Expresu

  Agáta Hanychová (38) se po kauze, na niž jako první upozornil Expres.cz, rozhodla prchnout z Česka. S manželem Mirkem Dopitou (39), dcerou Miou a synem Kryšpínem zmizeli do Paříže. Svým výletem ale hodně vytočili Agátina expartnera Jaromíra Soukupa (54), který se nám svěřil, že stále nemá nejmenší tušení, kde se aktuálně nachází jeho dcera Rozárka!

  Redakce Expresu před pár dny upozornila, že Agáta Hanychová měla předloni přijít o papíry kvůli řízení pod vlivem. Modelka se sice brání, že 2,5 hodiny po nadýchání jela na krev a odběr prokázal, že byla čistá. To ale příliš nevysvětluje, proč Magistrát měsíc po policejní kontrole rozhodl o odebrání řidičského průkazu.

  Pár dní po vypuknutí této kauzy se Hanychová rozhodla na čas prchnout z Česka. V pátek odpoledne s manželem Mirkem Dopitou, dcerou Miou a synem Kryšpínem přistáli v Paříži, odkud pak Agáta přidala na svůj Instagram snímek u ikonické Eiffelovy věži.

  „Ano, mám i další dvě děti. Dnes jsem se fakt naštvala. Holčičky, vy víte a znáte mě. Teď bude mluvit můj manžel,“ napsala k fotce Hanychová, která jakoby na dálku pohrozila svým mužem Mirkem Dopitou.

  Soukup zuří: Nevím, kde se nachází má dcera a nemám to jak zjistit!

  Je pochopitelné, že výhrůžka měla být adresována expříteli Jaromíru Soukupovi, který serveru Blesk.cz sdělil, jak moc ho Agátin výlet do Paříže vytočil.

  „Vůbec jsem neměl tušení, že paní Dopitová někam letí! A péče o svěřené dítě se provádí osobně, a ne prostřednictvím chův. Stejně jako dříve, tak i nyní jsem připraven se o svoji dceru postarat a stačilo říct slovo a Rozárka mohla trávit čas se svým otcem. A ne v péči chův a dalších cizích osob,“ řekl Soukup, který Rozárku naposledy viděl ve čtvrtek večer, kdy ji odevzdával Agátě.

  „Róza mohla jet s námi k moři, ale díky jeho 16 hodinám v týdnu nemohla. Ač měl nabízený styk kdykoliv předtím nebo potom. Více řekne můj manžel,“ reagovala Hanychová.

  Redakce Expresu Soukupa v sobotu ráno oslovila. Zajímalo nás, zdali se problém dcerou Rozárkou vyřešil a jestli magnát už ví, kde se jeho dítě nachází. „Nemám ponětí, kde je. Je to neuvěřitelné. Nemám ani jak to zjistit,“ uvedl Soukup.

  Fotogalerie