Agátu moc miluji, rozplývá se Soukup. Neustálé vyznávání lásky působí na sílu

31. července
Není snad dne, aby Jaromír Soukup (53) na Instagramu neinformoval o tom, jak je šťastný a jak moc miluje současnou partnerku Agátu Hanychovou (37). I když tento pro někoho bizarní pár může působit jako pěst na oko, oni dva se fakt doplňují. Ale to jejich věčné přesvědčování o tom, jak moc se po měsíci vztahu milují, může působit až moc křečovitě.

I když tento pro někoho netradiční pár vzbuzuje rozporuplné emoce, jedno se jim musí nechat. Skvěle se doplňují ve vyznávání lásky přes Instagram. Sice se teprve oťukávají, jejich vztah začal před měsícem, oba ale mají jasno: milujeme se a teď to vykřičíme do celého světa.

Především majitel TV Barrandov Jaromír Soukup je jako zamilovaný puberťák, který potřebuje, aby celý svět věděl o tom, že miluje modelku Agátu Hanychovou.

„Miluji Agátu a její svět,“ rozplývá se na svém profilu podnikatel. Dříve se o svých vztazích moc nevyjadřoval, ale teď snad není dne, aby nedal fotku s Agátou a vyznáním.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Veronika Žilková je z nového přítele své dcery nadšená.

Na jednu stranu je to krásné, jak pookřál a nebojí se skrývat city, což musí těšit hlavně maminkou dvou dětí, která o takové lásce snila, ale na druhou stranu to věčné přesvědčování lidí o jejich vřelém vztahu působí trochu jako křeč.

Agáta Hanychová vyrazila se svým partnerem na šlapadla.

Instagram je hezká věc a hlavně si tam můžete tvořit svou osobnost i svůj život podle svého. Nebyli by první ani poslední, kdo by veřejně ukazovali dokonalý vztah, který by si ve skutečnosti vlastně přáli, ale pravda by nebyla tak kouzelná.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře