Čtvrtek 13. června 2024, svátek má Antonín
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Odpustila jsem Jaromírovi dluh, můžu si to dovolit! Agáta rýpe do Soukupa i po soudu

  Konečně se shodli na podmínkách ohledně rodičovské odpovědnosti o dceru Rozárku a zdálo se, že jejich válka nadobro končí. Ne tak docela. Agáta Hanychová (39) totiž do bývalého partnera Jaromíra Soukupa (55) rýpe i po středečním soudu. Nejprve se nechala slyšet, že Jaromírovi odpustila nemalý dluh vůči Rozárce. „Holt někdo na to má,“ vtipkovala pak na sociálních sítích Agáta.

  Agáta Hanychová ve středu vystřelila ze soudní síně jako namydlený blesk. Prosvištěla mezi novináři s motocyklistickou helmou v ruce a na skútru odsvištěla do motolské nemocnice za svým synem.

  Její bývalý partner Jaromír Soukup byl po veřejném vyhlášení rozsudku samý úsměv a Expresu exkluzivně na místě popsal, jak se po více než čtyřhodinovém soudním líčení cítí.

  „Nakonec jsme se po vleklém jednání dohodli. Soud naši dohodu schválil a opatrovník také, takže za nás maximální spokojenost. Za naši stranu s paní doktorkou,“ uvedl exkluzivně pro Expres.cz Jaromír Soukup.

  Na otázku, zdali si u soudu se svou právničkou prosadili vše, co chtěl, odpověděl Soukup stručně: „V zásadě ano.“

  „Co se týká souhlasu rodičů s vycestováním, tak se podařilo prosadit to, že do zemí, kam MZV nedoporučuje cestovat, je potřeba ten souhlas. U těch, které jsou považované za bezpečné, souhlas potřeba není, což je v pořádku,“ vysvětlil Expresu Soukup, který pak řekl, že jde úspěch u soudu oslavit prací.

  Soudkyně Dana Enochová v soudní síni ocenila, že rodiče konečně našli společnou řeč ohledně výchovy malé Rozárky. Na první pohled se mohlo zdát, že válečná sekera byla definitivně zakopána. Podle informací Expresu tomu tak ale v žádném případě není a vztahy Jaromíra a Agáty jsou stále na bodu mrazu.

  Svědčí o tom vyjádření Hanychové, které modelka poskytla krátce po středečním soudu pro deník Blesk.

  „Dohoda je přesně taková, jakou jsem chtěla, i se zvykáním si Rozárky na přespání u tatínka. Otec nechtěl Rozárce doplatit 150 tisíc na výživném, aby se ale podepsala dohoda, odpustila jsem mu to. Byly to peníze, které měly putovat na spořící účet Rozárky,“ sdělila po soudu Agáta.

  Hanychová pak svou reakci pro výše zmiňovaný deník sdílela na Instagramu ve stories, kde si do Soukupa ještě rýpla. „Holt někdo na to má,“ napsala Agáta, která přidala také několik vysmátých smajlíků.

  Svým fanouškům Agáta slíbila, že se k soudům se Soukupem či s Prachařem vyjádří více v následujících dnech.

  „Děkuji za podporu. Především teď řeším zdraví svého syna. Doufám, že to, co se teď děje, je na nějakou dobu uzavřeno. Teď si potřebuji oddychnout a načerpat síly, abych vše zvládla,“ uvedla Agáta v krátkém videu.

  O reakci na na Agátina výše uvedená slova jsme požádali i Jaromíra Soukupa.

  „Soud byl bez účasti veřejnosti. Z principu je řízení o dětech neveřejné. To má svůj důvod. Jakkoliv veřejně komentovat průběh řízení o dítěti je zcela nepřijatelné. Rozsudek byl vyhlášen veřejně, což znamená, že průběh řízení, které se týkalo dítěte absolutně komentovat nebudu, z respektu k soudu mohu jen konstatovat, že rozsudek jsem přijal s vděkem a vzdal se práva na odvolání. Soud je orgán státní moci, jehož postup nemá být komentován nebo zpochybňován,“ sdělil Expresu Soukup.

  Fotogalerie