jít naiDNES.cz

Připravuje se Jaromír Nosek na rodičovství? S přítelkyní už jedno miminko mají

Stane se herec brzy tatínkem? | foto: Profimedia.cz

Herec s velkým smyslem pro humor, Jaromír Nosek (41) se jen náznakům o dítěti či rodině vyhýbal jako čert kříži. Ale jakmile překročil hranici čtyřiceti let, jako by se najednou změnil. Tomu, čemu se vyhýbal, se teď nebrání. Dokonce si s partnerkou miminko pořídili!

Sympatický herec, který se proslavil třeba rolí gaye ve filmu Účastníci zájezdu, Jaromír Nosek nikdy nebyl zrovna rodinným typem.

Rád vyhledával večírky, dokázal pařit až do rána, užíval si prostě bohémského života plnými doušky. Než mu cesty zkřížila pohledná Zuzana.

V kombinaci s přibývajícím věkem jako by herec začal dospívat a myslet na budoucnost. Nejdříve si koupil na hypotéku byt a partnerku si tam i rovnou nastěhoval.

A teď přišlo na řadu miminko! Zatím ne jejich, ale pořídili si štěňátko čivavy, na kterém si možná zkouší, jaké to jednou bude, až budou mít i své „závazky“.

Nevypadá to, že by se tématu děti vyhýbali. Míra vedle Zuzany jen kvete, je vidět, že je konečně šťastný, tak proč do toho nevlétnout po hlavě.

To by byl asi poslední krok ke zkrocení muže, který se ještě nedávno zkrotit nenechal. Ale i sám možná cítí, že už je čas převzít i za někoho jiného zodpovědnost. A to si teď zkouší právě na pejskovi.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:55 16. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Sladký
  7
 • Trapas
  5
 • Super
  4
 • Cože
  4
 • Tvl
  4
 • Haha
  3
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře