jít naiDNES.cz

Kopřivová promluvila o konci: Práskla snad svůj rozchod s Jágrem?

Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou a status, který vyvolává mnoho otázek | foto: Koláž Expres.cz

Zazvonil zvonec a jednomu příběhu je konec. Nedávný status Veroniky Kopřivové (27) vzbudil velké emoce. Rozešla se snad pohledná blondýnka s Jaromírem Jágrem (48)? Je romance se slavným hokejistou minulostí? Mnohoslibný status, kterým Kopřivová nasadila brouka do hlavy všem fanouškům, ale tragédii a hořký konec jistě nevěstí.

V pátek 28. září se spolu Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová objevili na Pražském hradě u příležitosti oslavy 100 let československého sportu a nic nenasvědčovalo tomu, že by jejich vztah dospěl ke svému konci. 

Kopřivová přijímala gratulace k tomu, jak jí to po boku Jágra sluší, a kritické hlasy se slušností a grácií odrážela. „Já bych se jich taky zbavila. Všech podobných lidí, co tvoří na světě zlo, ale chápu, že na světě musí být vše v rovnováze,“ řekla na adresu negativních a nepřejících lidí.

Když se pár hodin nato vytasila se statusem o zvonci a konci, měli mnozí jasno a vše dávali do souvislosti s rozchodem se známým hokejistou. 

Těžko předpokládat, že by Kopřivová, která svoje soukromí neventiluje a vztah s Jágrem na síti neřeší, na Instagram vylepila sdělení „Rozešli jsme se“. Zvláště když ví, kolika lidem leží v žaludku. Proč by jim dělala radost a servírovala bolestnou záležitost na zlatém podnose? Proč by při tom ještě oslavně tleskala?

Skutečnost bude s největší pravděpodobností úplně jiná. S koncem onoho příběhu totiž Veronika nemá problém, naopak, bere ho jako uzavřenou kapitolu a nehroutí se. 

Bude se tak týkat třeba jejího internetového obchodu, na který poté, co se stala úspěšnou travelerkou, jak sama tvrdí, nemá tolik času.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:24 30. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  71
 • Haha
  43
 • Tvl
  31
 • Super
  23
 • Cože
  13
 • Sladký
  7
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat