Jaromír Jágr strávil večer s touhle kráskou, společně odjeli a zmizeli v jednom z domů

Jaromír Jágr s neznámou kráskou. Je to jeho nová přítelkyně?

Jaromír Jágr s neznámou kráskou. Je to jeho nová přítelkyně? | foto: Koláž Expresu

Po rozchodu s Veronikou Kopřivovou to vypadalo, že Jaromír Jágr na další vztah na delší dobu zanevřel, ale fotografům Expresu se ho poštěstilo zachytit s pohlednou blondýnkou. S tou si nejenže povídal celý večer, následně s ní odjel.

Když Jaromír Jágr dorazil na křest kalendáře Dany Morávkové, nic nenasvědčovalo tomu, že by to měl být pro něj zvláštní večer. V průběhu akce se bavil převážně s mistrem bojových umění Attilou Véghem a jeho doprovodem a pozornost přítomných dam galantně přehlížel. Dokonce s díky odmítl i žádost o tanec s vtipem, že má smlouvu s tvůrci StarDance, že nikdy nebude tančit. Když kolem dvaadvacáté hodiny za třicet tisíc korun vydražil jeden ze tří podepsaných obrazů Dany Morávkové, zdálo se, že jediná žena, kterou si odveze ten večer domů, bude herečka na fotce z kalendáře. Kolem jedenácté večerní se ale situace změnila.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 středa 1. dubna 2020. Anketa je uzavřena.

  • 166
  • 92
  • 83
  • 75
  • 65
  • 53
Témata: Jaromír Jágr, Super

Zatímco většina přítomných hostů se chystala k odchodu, po boku Jaromíra Jágra se zjevila neznámá blondýnka. V ten moment pro Jágra přestali ostatní hosté křtu existovat.

S blonďatou kráskou si odsedl k odlehlému stolu a po zbytek večera z ní nespustil oči. Ona si neustále laškovně přehazovala vlasy a z jejího výrazu bylo zřejmé, že je jí s Jágrem dobře.

Ačkoliv místo konání křtu již zelo prázdnotou a hlavní vchod byl dokonce zavřený, Jágr a jeho krásný doprovod rozhodně nikam nespěchali.

Na cestu domů se dali až kolem třetí hodiny ranní, kdy společně nasedli do přistaveného taxíku a vydali se do centra Prahy, kde společně zmizeli v jednom z domů.

Kdo je kráska po boku hokejové legendy, se kterou Jágr strávil příjemný večer? Je to právě ona, kvůli níž se rozhodne Jaromír konečně usadit? Sledujte nás.

Fotogalerie