Kam zmizela Jana Bobošíková? Na politiku kašlu, létám na Sibiř, řekla pro Expres

Bývalá politička a moderátorka Jana Bobošíková (54) razantně změnila svůj život. Už nechce být pod neustálým stresem, bát se, co bude další den, ale začala konečně žít po svém. Co vlastně tato sympatická žena momentálně dělá? Na to a ještě více jsme se Jany zeptali přímo u nás v redakci, kam přišla.

Sympatická moderátorka Jana Bobošíková si už prošla mnoha rolemi. Byla redaktorkou, moderátorkou, šéfkou zpravodajství, političkou, europoslankyní, aby nakonec zaplula do přístavu, který je ženám asi nejbližší.

Jana totiž podniká v odvětí kosmetiky, protože sama chce být hezká, tak proč tomu nedopomoci i u jiných žen. Zvlášť když u toho může cestovat a zkoušet nové krémy na svém obličeji.

„Je to vlastně taková práce snů. Hodně cestuji, což mě opravdu baví, do toho nakupuji kosmetiku, zkouším jiné značky, nakupuji, co ženy chtějí a potřebují. Myslím, že rozumím jejich potřebám, protože sama chci být hezká,“ rozpovídala se pro Expres Bobošíková.

Ta si ale sama uvědomuje, že vše není jen o kosmetických produktech, ale také o tom, jak se žena cítí uvnitř. Na tom sama začala pracovat a ráda by smýšlela jen pozitivně.

„To samozřejmě úplně nejde, protože žijeme ve shonu, ale já už se za ničím vlastně nehoním, začala jsem číst různé motivační knížky o pozitivním myšlení, chodím na různé kurzy a hrozně mě to baví. Doufám, že je to na mně vidět,“ smála se Jana, která opravdu zkrásněla a na svůj věk rozhodně nevypadá.

Jana je opravdu krásná a šarmantní žena.

Jana je opravdu krásná a šarmantní žena.

Nechybí jí ale politika, ve které setrvávala třináct let? Bojovala o post prezidentky, poslankyně za různé strany, dostala se do Bruselu. Prožila si v tomto světě mnohé dobré i zlé, neláká ji se tam zase vrátit?

„Co se týká politiky, neplánuji žádný návrat. Jak se říká, že nemáš říkat nikdy, tak já to taky nechci říkat, ale mám své podnikání, rodinu, tak nemám důvod se tam vracet. Teď ji jen pozoruji zpovzdálí, a tak mi to stačí. S žádným politickým názorem se neztotožňuji,“ dodala.

Stávala se často trnem v oku nejen politikům kvůli svým názorům, za kterými si vždy stála. Nešlo jí někdy až o život, nebála se o něj? Poznala na vlastní kůži výhrůžky?

Došlo i na nepříjemná témata, ke kterým se Jana postavila čelem.

Došlo i na nepříjemná témata, ke kterým se Jana postavila čelem.

„Samozřejmě že mi bylo vyhrožováno likvidací, tím, že ublíží mé rodině, často mi rozbíjeli auto, nebo mi ho počmárali. Ale já jsem nikdy žádný svůj názor nevzala zpět. Brala jsem to jako tvrdý svět, ke kterému to asi patří,“ řekla s nadhledem podnikatelka.

Ta teď na nějakou politiku nemá ani čas pomyslet. Nejenže podniká, ale také hodně cestuje kvůli rodině. Dcery vyletěly z hnízda a manžel se odstěhoval do Ruska!

„Dcery žijí v Severní Americe, často tam za nimi létám. Do politiky se nikdy nehnaly, mají své sny, kariéry, jedna podniká a druhá se také realizuje v tom, co je jí blízké. A můj muž pracuje na Sibiři, tak často létám i za ním. Já jsem vlastně pořád na cestách,“ uzavřela vyprávění Jana Bobošíková, která při rozhovoru vypadala fantasticky a uvolněně.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat