jít naiDNES.cz

Svědectví sousedů z USA: Tříska vtipkoval a radoval se z nové role!

Třískova smrt veřejnost hluboce zasáhla. | foto: Expres.cz

Náhlá a dosud nevyjasněná smrt herce Jana Třísky rezonuje nejen v Česku, ale mluví se o ní i za oceánem. O úmrtí herce informují zahraniční média a vzpomínat na něj budou i jeho sousedé v Americe, kteří nevěří, že by měl Tříska spáchat sebevraždu. Do Čech odjížděl skvěle naladěn!

Sebevražda, nebo nešťastná nehoda? To je otázka, kterou si pokládá snad každý, kdo sleduje případ náhle zesnulého Jana Třísky. Ten měl být podle nejnovějších informací Expres.cz před svým příletem do Česka plný pozitivní energie.

„Než odletěl, byl naprosto v pořádku. Smál se, neustále mluvil o natáčení. Říkal, jak moc se těší. Zároveň se hodně připravoval,“ svěřil se nám jeden z jeho sousedů z Los Angeles, kde Tříska od roku 1982 žil.

„Byl před svým odjezdem dost komunikativní. Prostě v pohodě,“ dodal Třískův známý s tím, že s legendárním hercem čas od času prohodil pár slov.

Nyní panuje pochmurná nálada nejen na Karlově mostě, kde se lidé scházejí k zapálení svíčky jako vzpomínky na herce, ale i za oceánem v sousedství Třískova domu.

Lidé na herce vzpomínají.

Lidé na herce vzpomínají.

Odchod herce Jana Třísky tak opravdu zasáhl širokou veřejnost, o jeho úmrtí informují kromě českých medií i ta zahraniční včetně deníku New York Times.  

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 25. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  8
 • Sladký
  7
 • Haha
  6
 • Cože
  6
 • Trapas
  6
 • Tvl
  6
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat