Poslední fotka Jana Třísky před pádem: Moment, který rozhodl o jeho osudu?

Objevil se poslední snímek Jana Třísky! Jeden z turistů výletní lodi zachytil herce, jak posedává u sousoší Panny Marie a svatého Bernarda na Karlově mostě. Houpal nohama a hleděl do vody.

Veřejnost, policie i ti nejbližší stále pátrají po tom, jak se vlastně legendární herec Jan Tříska ocitl ve Vltavě. Není stále jasné, zda do vody upadl nešťastnou náhodou, nebo do ní skočil sám. 

Přátelé se přiklání k verzi, že šlo o tragickou událost, kterou Tříska nespáchal dobrovolně. Ochranka Karlova mostu zase tvrdí, že nejdříve z mostu slezl, povídal si s ní a až poté se na místo vrátil a zřítil se do vody.

Teď se dokonce objevila nová fotografie, která ukazuje, jak nebezpečně se herec posadil. To mimo jiné už včera slovy popsala jedna z očitých svědkyň. Šli jsme kolem asi v 15.15. Ptala jsem se, jestli by nebylo lepší sednout si obráceně. Odpověděl mi, že je to v pořádku,“ řekla Expres.cz žena, která herce upozornila, aby neupadl.

Časově odhaduju, že se ta tragédie stala až třicet minut po nás. Já jsem ho opravdu nepoznala, protože měl čepici. Nečekala jsem, že mluvím s takovou kapacitou. Kdybych ho poznala, zřejmě bych se na něj promluvit neodvážila,“ dodala.

Podle fotografie měl na sobě Tříska skutečně čepici. Kšilt červené barvy měl naražený do čela, na sobě měl béžovou bundu, džíny a tenisky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:05 24. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  107
 • Tvl
  87
 • Cože
  80
 • Super
  70
 • Haha
  51
 • Sladký
  34
Komentáře