jít naiDNES.cz

Jan Přeučil a Eva Hrušková našli díru na trhu: Snový kšeft za desetitisíce

Slavní manželé spolu hrají loutkové divadlo, a to velmi úspěšně. | foto: Facebook.com

Slavní manželé Jan Přeučil (82) a Eva Hrušková (67) se nejen milují, ale dokážou svou lásku i zpeněžit. Teď není na mysli ta mezi nimi, ale láska k divadlu a k umění. Dokázali totiž něco, co se jiným jen tak nepovede. Vytěžit ze svého koníčku maximum.

Herci Jan Přeučil a Eva Hrušková nejsou jen manželé, ale také kolegové a parťáci v loutkovém divadle. Našli totiž díru na trhu, jak naučit děti nejen pohádkám, ale také českým dějinám, a to hravě a vtipně.

Používají ke vzdělávání a bavení dětí krásně vyřezané loutky, chytlavou muziku a hezky napsané scénky. Malí diváci se nemohou nabažit a ještě se k tomu učí, jak to bylo za praotce Čecha, a dozvědí se i o dalších příbězích z našich dávných časů.

A každý ví, že co se týká dětí, rodiče rádi „pustí chlup“. Dají za zábavu svých ratolestí nemalý peníz, rádi si připlatí, aby se dětičky bavily, smály, tancovaly a k tomu se i něco přiučily. 

Proto se Divadlu Evy Hruškové a Jana Přeučila tak daří. Mají vystoupení i několikrát do týdne, jezdí i po různých festivalech, vždycky mají narváno. Dokážou dostat do varu jak děti, tak i rodiče.

Manželé moc dobře vědí, za co se dnes platí zlatem: za kvalitní zábavu pro ty nejmenší. Dokázali tu díru na trhu zaplnit. Z toho se jim sypou peníze do rodinné kasy a jako důchodci si rozhodně nežijí špatně. 

Komentáře