jít naiDNES.cz

Druhá šance pro trestaného Nejedlého. Exmilenec Sandry Novákové se vrací do branže!

Exsnoubenec Sandry Novákové Jan Nejedlý je zpátky ve hře. Kdo ho zaměstnal? | foto: Koláž Expresu

Zkrachovalý producent Jan Nejedlý je zpátky ve hře. Bývalý snoubenec herečky Sandry Novákové, který byl v roce 2013 za podvody odsouzen na pět a půl roku nepodmíněně, se pochlubil novou prací. Šanci znovu se postavit na nohy dostal od pořadatelů Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest!

Měl před sebou „nalajnovaný“ život v přepychu a třešničkou na dortu měla být svatba s krásnou herečkou Sandrou Novákovou, místo toho se ale dočkal tvrdého pádu.

Nejdřív přišel o svůj luxusní byt v Košířích se dvěma terasami v hodnotě patnácti milionů korun, který musel kvůli údajnému pětimilionovému dluhu přepsat na bývalého mecenáše Ivety Bartošové a Jiřího Pomejeho Pavla Páska, poté dostal kopačky od své krásné snoubenky Sandry Novákové, s níž plánoval společnou budoucnost, a následně přišel téměř šestiletý trest odnětí svobody za podvod.

Předtím než skončil na řadu let ve vězení, pokusil se Nejedlý dokonce upít, což se mu téměř povedlo. Jen několik dní poté, co se s ním Nováková po pětiletém vztahu rozešla, skončil s těžkým zánětem slinivky v nemocnici.

Mluvilo se dokonce o tom, že jeho stav byl tak vážný, že musel být na několik dní uveden do umělého spánku.

Nyní je ale, jak se zdá, zase zpátky ve hře. Šanci podle informací Expresu dostal od ředitele Febiofestu Kamila Spáčila, který mu měl svěřit pozici obchodního manažera, což je s ohledem na jeho minulost více než zajímavé.

Nejedlý totiž bude mít na starosti podle všeho peníze, s nimiž, jak minulost ukázala, zacházet neumí.

Pokusili jsme se získat vyjádření i od ředitele festivalu Kamila Spáčila, do vydání článku se nám ale neozval.

Na naše zprávy nereagoval ani Jan Nejedlý, který si svůj trest odpykal a druhou šanci si bezesporu zaslouží.

Fotogalerie

Komentáře