Dámy po něm šílely, ale Jan Čenský se jejich zájmu vyhýbal. Co se s ním stalo?

3. února
Slavný princ Jan Čenský (58) je v hledáčku žen i poté, co už v pohádkách nehraje, ale jeho role zmužněly. Fanynky by se s ním rády fotily, daly se do řeči, klidně ho i objaly, ale moderátor je čím dál tím více obezřetnější. Pomalu by se dalo říct, že se vyhýbá přítomnosti žen.

Oblíbený herec Jan Čenský v sobotu moderoval stejně jako minulý rok společně s modelkou Ivetou Vítovou (36) Český ples. Jako vždy byl velmi galantní, vtipný a profesionál každým coulem.

Ale přece jen na něm bylo něco zvláštního, skoro až cizího. Svou práci jako vždy odvedl na výbornou, ale už to nebyl ten „princ“, který je nadšený ze svých fanynek, rád si s nimi pokecá, udělá fotku a hází jeden vtípek za druhým.

Společným fotkám se vyhýbal, udělal jich jen pár s kolegyní, ale jinak se s cizími lidmi nechtěl moc fotit, byl hodně v zákulisí, nešel se bavit do davu.

Bojí se snad, aby se někde neobjevovaly snímky, jak je v družné zábavě s jinými ženami? Nebo jen neměl den, kdy se mu nechtělo kromě pódia bavit lidi i mimo jeho pracovní působiště?

V plesové sezoně, kdy toho má na práci opravdu hodně, by se nebylo ani čemu divit. Dámy jdou po něm jako slepice po flusu.

Fotogalerie

Komentáře